reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Starających się:37
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,mychunia,Kinia1,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Macadamia - @7.113
emalia82 - @ 8.11 18Listopad
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,missiiss1301,Ulika,
 
reklama
iwo na wadze za bardzo efektów nie ma, natomiast wymiarowo efekty są tzn. biodra -2 cm, talia -4 cm, brzuch 3 cm
myślę, że byłoby lepiej gdybym jeszcze ograniczyła jedzenie słodyczy... ale generalnie lepiej się czuję i M. też twierdzi, że lepiej wyglądam:)
 
ja już po zakupkach :-) pogoda już się zmienia, będzie raczej...padać :-( głowa tylko mnie zaczęła boleć :-(
powiedziałam mojemu K że nic z tego, dzidziulka nie będzie :-( powiem Wam, że jest mi trochę lepiej, że już mu to powiedziałam :tak:
teraz czuję się już gotowa na następny cykl :tak: powiedział, że teraz trzeba częściej uprawiać serduszkowanie żeby przypadkiem nie przeoczyć tych dni ;-);-);-) teraz czekam już tylko na @, a kiedy zechce jej się przyleźć to się okaże :shocked2::shocked2:
 
iwo na wadze za bardzo efektów nie ma, natomiast wymiarowo efekty są tzn. biodra -2 cm, talia -4 cm, brzuch 3 cm
myślę, że byłoby lepiej gdybym jeszcze ograniczyła jedzenie słodyczy... ale generalnie lepiej się czuję i M. też twierdzi, że lepiej wyglądam:)
no właśnie tego oczekuje by ciało było jedrne i smukłe z wagą już się pogodziłam

Malena - ech gdybys zobaczyła moje serduszka :-D:-D:-D:-D:-D nawet 2 razy dziennie (mężowi nigdy dosyć) i dooopa, mieliśmy wyjazd i przez 3 dni był post, tłumacze sobie że to dla tego się nie udało przy pierwszym podejściu
z młodą właśnie tak się udało że serduszka było co 2 dzień :tak:
 
IMG_20131109_132747.jpg
u mnie sie cos chyba pojawilo .. ale to doslownie widac tylko pod katem .. raczej sie odbarwilo to miejsce gdzie kreska powinna byc ... <oby jednak tam byla :( >
 

Załączniki

  • IMG_20131109_132747.jpg
    IMG_20131109_132747.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 56
no właśnie tego oczekuje by ciało było jedrne i smukłe z wagą już się pogodziłam

Malena - ech gdybys zobaczyła moje serduszka :-D:-D:-D:-D:-D nawet 2 razy dziennie (mężowi nigdy dosyć) i dooopa, mieliśmy wyjazd i przez 3 dni był post, tłumacze sobie że to dla tego się nie udało przy pierwszym podejściu
z młodą właśnie tak się udało że serduszka było co 2 dzień :tak:

no to czeka mnie/nas bardzo roboczy miesiąc :-D:-D:-D:-D tylko do tej pory było już tak wszystko dokładnie - @ była zawsze w terminie, wiedziałam kiedy mam się jej spodziewać, a teraz znowu się wszystko powywraca do góry nogami bo dziś już powinna być, a jej nie ma...buuu :confused::confused::confused:
 
wątpliwości przykro mi ale ja tam nic nie widzę, ale skoro mówisz, że coś tam jest to Ci wierzę :tak: Powtórz test jutro albo poczekaj do poniedziałku :tak: Trzymam kciuki :tak:
 
Watpliowści a ja widze tyle że jak nie powiększam zdjecia:tak::tak: jednak moze być to po prostu wada samego testu

Gosia - kolor czerwony to dziewczynki po termnie @ które nie powierdziły nam wyniku, zielony to czekające na test, czarnego nie widze:-p
 
reklama
Iwo, Malena - chyba faktycznie najlepszą efektywność dalej seks co 2-3 dni. Tak sporo lekarzy mówi.
My dziś rano próbowaliśmy, ale przerwała nam córka pukając do drzwi. Potem przy śniadaniu jak jej powiedziałam, że nieładnie takpodsłuchiwać, to mi powiedziała, że na dole nie mogła telewizji oglądać i że hałas był taki jakby w pokoju sztorm był jakiś :-D:-D:-D

Wątpliwości - ja też nic nie widzę, ale zdjęcia słabiej wychodzą. Wiem jak ja wstawiałam, to na zdjęciu taki bladzioch, a w rzeczywistości była bardzo mocna ta druga kreska... Także może jutro będzie ciemniejsza !! Trzymam &&&
 
Do góry