reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Julia, Mychunia, Kinia GRATULUJE!!!! ale macie fajnie. U mnie pewnie nic nie wyjdzie, czekam na @ i jutro juz pewnie bedzie. Moze do lekarza powinnam pojsc, chociaz to troche za wczesnie, bo jak powiem ze 2 cykle sie staralismy, to mnie wysmieje i kaze wrocic za 10 miesiecy, echhh.
 
reklama
Pheobe niema @ jest nadzieja!!!! a tak wogole jesli masz juz dzieci i przez 6 miesiecy nie zajdziesz wtedy masz sie zglosic do lekarza...a jak chcesz wczesniej to przeciez ty placisz.
Ja jednak czekam jutro na wiesci od ciebie ;-)
 
Julia, juz od 2 dni plamie tak jak zawsze przed @, wiec czekam az sie rozkreci. Wiec tutaj juz nie ma nadziei. Mowisz ze po 6 miesiacach. To poczekam. U nas nie ma ginekologa ( nie spotkalam sie jeszcze z zadnym), jest tylko GP, czyli taki lekarz ogolny.
 
Jak juz sie jest w ciazy to nie jest zle, a nawet mi sie to podoba, bo nikt Ci pod maske nie zaglada. Chodzisz co miesiac , pozniej czesciej do poloznej.
 
Byłam dziś na badaniach w szpitalu, gdzie rodziłam moją córcię. Nie było jej z kim zostawić, więc pojechała ze mną. Bardzo jej się podobało, chociaż widziała tylko korytarz. :-)
 
hej dziewczynki, mam pytanie odnośnie plamienia, może dość dziwnie to zabrzmi ale zawsze jak miałam plamienie przed okresem to było ono w kolorze czerwonym:sorry: a teraz jest takie jakieś brązowawe, jedy przepraszam Was za takie szczegółowe info, ale chciałam się upewnić czy wszystko ok??. Dodam że oczekuje @, tfu! że jej nie oczekuje :-D
 
doska moze tez swiadczyc o ciazy takie plamienie brazawe,,ja tak mialam w ciazy z corka ze przed @ mialam plamienia na brazowo, @ nie przyszla a test pokazal II kreseczki! tego ci zycze! a kiedy termin 2?
 
reklama
Do góry