reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witam z rana:):)

Gochson masz racje.. ja skonczylam policealna op.dziec i mielismy co nieco o ciazy... i kazde plamienie powinno byc skonsultowane


kinia.. gratulacje:):):)
 
reklama
witam i ja :-D juz po porannej kawce

Conti - przyszła kryska na matyska - dawaj ten tescior :tak::tak::tak::tak:

Wiecie za mna juz 5 skalpeli i zauważyłam jędrne uda:-) co motywuje mnie do dalszych treningów. A że mam wolne to brak wymówek :happy2: i dupka w troczki.
 
Conti - wg. mnie masz bardzo ładny wykresik, mam nadzieje że @ jednak nie przyjdzie
A brzucho cię boli?
 
witam porannie :-D

u mnie plamienia się zmniejszyły wczoraj, a dziś póki co nie ma ich :tak:

mam nadzieję, że w pon na teście będą dalej II kreseczki :tak: choć troszkę się boję ...

conti pamiętaj póki nie ma @ zawsze jest nadzieja :tak:

miłego dnia dziewczyny i pozytywnych testów :-)
 
witam, rowniez wchodze od rana zobaczyc dobre wiesci!:)

Mychunia bedzie ok!:) musimy tak myslec, choc sama sobie chwilami zaprzeczam;p

Conti moze nic straconego , ja jeszcze wierze!

Emaila czekam na wiesci z bety!!!!!

I reszta dziewczyn co ci testuje trzymam kciuki i przeslylam fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

U nas znow cala noc padalo...kolejna noc i brzydkie sny;/ dzis jade do miasta i moze skocze sobie na bete...hmmm:)

ostatnio ktoss dal ladna isntrukcje jak wkleic sygnature...ja juz mam ale za chiny niemoge wkleic kolejnej;/ plissss
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja :-)
conti u mnie to samo, dziś dzień kiedy powinna przyjść @, temp. spadła a na teście tylko I kreska :-( żadnego cienia :-(ehhh...
julia widzę nowe zdjęcie w avatarze :-):-) jakaś ślicznotka tam jest ;-);-);-)
 
Malena tak postanowilam dac aktualne zdjecie z sesji:) a moze ty wiesz jak dodac sygnature?:)

Dziewczyny przykro mi ze sie nie udalo WAM;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry