reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Malena to jest data moich urodzin):):):-) twoja rowniez jak dobrze rozumiem?
no zrob jutro jk juz test albo za pare dni...:) no i mam nadzieje ze jednak sie udalo
 
reklama
Malena to jest data moich urodzin):):):-) twoja rowniez jak dobrze rozumiem?
no zrob jutro jk juz test albo za pare dni...:) no i mam nadzieje ze jednak sie udalo
no to 9 marca będziemy razem świętować :-D:-D:-D:-D ja już 29 lat będę kończyć :baffled:
Twoja córcia (jak widzę w avatarku i przy suwaczku) jest przesłodka :tak::tak::tak: śliczna dziewczynka :tak::tak:
z testem chyba poczekam do niedzieli albo do poniedziałku, no chyba, że wcześniej już będzie wszystko jasne :sorry:
 
Malena przykro mi, ale mam nadzieję, że może jeszcze póki nie ma @ to jest mała iskierka :) A jak nie to następny cykl musi być Wasz :D


Julia, a Ty co tak póxno na betę? ja bym nie wytrzymała, poleciałam dzisiaj jak z procy i cały dzień myślałam, ale widzę, że jest wszystko okej :D Ja dzisiaj taka rozdrażniona jestem strasznie i cały czas mnie ten brzuch boli ;/ A wizytę mam dopiero w czwartek. Mam nadzieję, że mi może L4 zasugeruje :)

Maluś Ty oczywiście kochana to potrafisz kopa dać, ale takiego pozytywnego oczywiście :) Juz nie będziemy marudzić :) :* A kochanie możesz mnie już chyba wpisać na listę lipcówek :)

Dziewczyny nie spodziewałam się takiej reakcji męża, sprawdzamy wynik patrzymy opis i piękna ciąża :) Mąż mnie złapał, podniósł do góry, wyściskał po prostu szok. Był bardzo szczęśliwy :)

Dzisiaj okupuję komputer i mam zamiar iść wcześniej spać, może będę lepiej spała niż dzisiaj.
 
Malena no ja juz 30 bede miec;/ to razem bedziemy swietac, co prawa mialam inne plany zeby moja 30 spedzic:) ale plany sie zmienily:)
A dziekuje:) coreczka juz jest starsza:) zdjecie z zeszlego roku:)

Jesli po wizycie okaze sie ze jest ok mamy w planach powiedziec rodzicom i corce na wigilie:)

Kinia wiesz co chce zrobic w polowie drogi do lekarza, zrobilabym dzis a w przyszlym tyg. musialabym lecic znow na bete, testb yl piekny wiec pare dni staram sie wytrzymac! kiedy do lekarza idziesz? bo ja 16.11 w sobote.
Niestety przez to co przeszlam z ciazami ,boje sie...w ciazy z Amelia pierwsze 5 tyg. wizyta co tydz. wiec po dwoch dniach od wizyty juz plakalam ze jest moze cos nie tak...ciezko mi bylo. ale widze ze teraz staram sie nie denerwowac i moze mam glupia nadzieje ale wierze ze musi byc dobrze!
Pieknie zareagowal:) mojemu dzwonilam tez sie ucieszyl!!
 
Ostatnia edycja:
Julia kochana ja 14.11 mam wizytę czwartek. Ale mam u innego gina niż moja Pani dr, a póxniej będę chodziła do tej co wcześniej. Będzie dobrze, musi być dobrze :* Z Amelcią dałaś radę to i w drugiej ciąży będzie wszystko okej - musi być :D
 
Kinia na pewno przykro mi będzie, ale nie będę się załamywać ;-);-);-) dobijające jest tylko to w tym wszystkim, że nawet w tym miesiącu aż tak się nie starałam, nie mierzyłam tempki, zauważyłam ten śluz płodny i po prostu zaserduszkowaliśmy :-p:-p i nawet miałam objawy od bólu głowy przez okrutne zmęczenie po kłucie w jajnikach i co...ehhhh...

julia sądziłam, że Ty młodsza jesteś ode mnie. nie wiem w sumie czemu, może przez to zdjęcie córuni, ona taka śliczna malutka więc z młodą mamą mi się skojarzyłaś :tak::tak::tak::tak:
 
julia proszę mnie nie łapać za słowa :-D:-D:-D:-D wcale tak nie myślę :tak::tak: po prostu ja się tak jakoś czuję. ile razy przechodzimy przez plac zabaw to tyle tam zawsze ludzi z dziećmi, a my od 11 lat wciąż tylko we dwoje, jak staruszkowie na ławce posiadujemy :-:)-(
 
reklama
Kinia, ogromne gratulacje :* Oczywiście, że przenoszę do góry. Tylko nie zapominaj o nas :)

Starających się:37
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,mychunia,Kinia1,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Macadamia - @7.113
Listopad
emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,missiiss1301,Ulika,
 
Do góry