reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Susel - juuuuuuupi!! Seks to jest fajny na pogodzenie się. Z resztą na wszystko jest fajny :tak: No to teraz kciuki za plemniczki, a właściwie za TEGO JEDNEGO plemniczka!!
Co do naszego seksiku, to mamy się wstrzymać jeszcze 3-4 tygodnie (4 tyg od zabiegu). To chodzi o ryzyko infekcji i później zrostów. Choć jakby się zastanowić, to długo. Nawet lekarz uprzedzał, że zabieg niesie ryzyko m/w 30%, że będą zrosty i dlatego ważne jest uważanie na siebie, nie dźwiganie (uznałam, że dziś już jest lepiej i zabrałam się za sprzątanie kuchni i układanie w szafkach, no i dostałam bóli i krwawienia i tak sobie plamię do teraz, ale już lepiej mi).
Co do tych zrostów, to ja to w sumie to jestem dobrej myśli. Gdy lekarz po obiedzie wszedł do sali i mówił do nas o zaleceniach i niepokojących objawach (wszystkie miałyśmy łyżeczkowanie), to podszedł do mnie i powiedział "a pani to może dłużej krwawić". Oczywiście nie spytałam dlaczego - no bo po co, hehe :-p Ale w sumie, nie licząc dzisiejszego incydentu z mojej głupoty jest super, bo tylko bardzo delikatnie plamię, czyli ładnie się goi.
Sorki, że tak się rozpisałam, ale ja to mam problem z kondensacją wypowiedzi :-p

Julia - poradzisz sobie, zobaczysz. Nasze babcie, prababcie radziły sobie z większą ilością dzieci :tak:
 
reklama
Nie udało się:( brzuch naparza z całej siły,proszę o przepisanie na 2.12- w domu dostałam szlaban na testy. .....
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
witam z rana:)

mnie wczoraj caly dzien bolal lewy jajnik..... ale to od ziołek.....
pokladam w nich troche nadziei :)
dni plodne dopiero za 8-10 dni.. wiec dlugooo
trzeba czekac:):)


gratuluje wszystkim zafasolkowanym:)
 
wiikki – to cykl jak najbardziej monitorowany, a mimo to taki zwariowany :-)
Ten cykl jest znowu masakrycznie długi... to już 44 dzień. Zaczyna mnie to wkurzać.
 
Malusiolka Ovu stwierdził, że w tym cyklu nie miałam owulacji, przestawił sobie dzisiaj, bo wczoraj miałam tempkę wyższą, a dzisiaj niższą i tak sobie to zaplanował dziad jeden, więc chyba może to jednak wskazywać na brak fasolki, czym oczywiście nie będę zdziwiona wcale, a wcale... :( O właśnie znowu mi wskoczyła, bo nie zaznaczyłam wczoraj i dzisiaj, że tempka mogła być zaburzona... Dzisiaj nie spałam prawie pół nocy, bo Nadia wstała i spać nie chciała, a teraz za to odsypia...


Julia ja po porodzie sn tak cierpiałam, że przez prawie 2 miesiące nie siadałam (miałam bardzo dużo szwów, bo Nadik się rodziła z rączką przy twarzy i całą szyjkę szlag trafił), a przez miesiąc nie byłam wstanie samodzielnie dojść z pokoju do łazienki, bo od razu mdlałam tak osłabiona byłam po porodzie. Moja szwagierka po CC po 2 tygodniach to śmigała, że aż się kurzyło...

Natkusia masz rację lepiej skontrolować niż się stresować.


Missi kochana rób tak, żeby dla Ciebie było dobrze, a z tą umową to popisz może na jakimś forum prawniczym, albo w kodeksie pracy sprawdź?
 
Hejka :-)

ja już na grobach byłam z rana :-) mama w sanatorium to ja musiałam wszystko ogarnąć..
Misiek ciągle kaszle :sorry2: dostał jakieś syropy i zobaczymy..

Iwo przykro mi, że @ się zbliża..

Piaska rzeczywiście masz dziwny cykl :dry: oby szybko @ zawitała i żebyś mogła szybko rozpocząć szczęśliwy cykl ;-)

Cyntia cieszę się, że wszystko się ładnie goi ale Ty uważaj na siebie!! :* no i widzę, że nastrój ok więc podwójnie się cieszę :-D

Mychunia może te 3 seksy to jest to ;-)

Centka zazdroszczę fajnej wczorajszej zabawy :tak: szkoda, że u nas nie ma tego zwyczaju.. U nas jest celebracja tego święta nad grobami a gdzie indziej inaczej.. może się to kiedyś zmieni :-)


Śmigam muffinki piec z bananami i białą czekoladą :-)
 
witam z rana :-)

ja odespałam już babski wieczór - super było :tak: mąż wrócił z kina godzinę wcześniej (ostatni film widział z kolegą, a tak poprzesuwali przerwy, że wrócił by nie przed 7, ale przed 8) i teraz drzemie, bo o 11 wyjeżdżamy do Babci na urodziny ;-) tam po obiedzie cała rodzinka idzie na cmentarz :tak:

mamaTomeczka mmm lipiec cudny miesiąc :-D

Malusiolka jak zdrówko?

Cyntia jak się czujesz Kochana?

natkusia pychotka wyślij mi proszę przepis, bo takich muffinek jeszcze nie mam w swojej kolekcji :-)

życzę owocnego dnia :-D
 
Ja tylko na chwileczkę...
Melduję, że miałam krwawe halloween - czyli @ przyszła dokładnie w terminie.
Chwilowo nie mam ochoty na nic, nastrój siadł. Zaczynamy ostatni cykl bez lekarza, choć w tym miesiącu udajemy się na badania nasienia.
Poźniej napiszę więcej i wstawię aktualną wykres
 
reklama
Do góry