reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Dobry dzien!
Missiiss bidulko, nie wiem co Ci doradzic. Rozsadnie byloby poczekac, ale z drugiej strony nawet w stalej pracy zwalniaja i nic w tym kraju nie jest pewne. Masz naprawde ciezka sytuacje. Wczoraj poczytalam posty Alex, bo mnie zaciekawilyscie i ona tam napisala ( bo jest w podobnej sytuacji, ma umowe bodajze do konca listopada) ze od 4 miesiaca ciazy pracodawca nie moze zwolnic. Nie wiem czy to prawda, bo sie nie znam. Moze przeszperaj jej posty ( zacznij od okolo 40 strony, bo tam sie dopiero pojawia).
Cyntia, Tobie to sie lanie nalezy. OSZCZEDZAJ SIE KOBIETO!
Leemonca, Iwo szkoda ze ta wredna @ przyszla, nie mogla sobie pojechac na 9 miesieczne wakacje?! Tule i jest mi przykro.
MamaTomeczka jak sie czujesz? Robilas kolejne testy? Lubie patrzec na pozytywne :-) wiec dziewczynki testowac i pokazywac Wasze II krechy!
 
Lemonca cholerka.. na prawdę liczyĺam, że Wam się uda.. wykres książkowy :eek: tulę i trzymam &&&&& za następny cykl :*

Mychunia przepis mam podstawowy na muffinki a potem sobie go modyfikuje; czekolady, nutella, różne owoce, marmolada itd :-)

Iwo szkoda, że @ jednak przylazła.. &&&& za następmy cykl :tak:
 
Haha MamaTomeczka, nie wierze:-) Dobrze ze stopy masz nie owlosione(chyba) jak hobbit :cool:
Widze ze wszystkie dziewczynki wywalialo na cmentarz.
 
mamaTomeczka hehe :-D mi też się marzył maj no ale cóż ;-) jakbym chciaĺa być majówką to bym musiała przełożyć starania o 10 mscy :szok: więc obojętne mi jaki miesiąc :-D

Misis zapytałam Abezeli o Twoją sytuacje. Jak tylko da mi znać to Ci napiszę:tak:

No wywiało dziewczyny.. ja też o 12 jadę do dziadków na grób, potem obiad u teściów, procesja i spotkanie rodzinne u siostry :-)
 
Ja też uciekam by przed zmierchem wrocić - jakoś cięzko mi się jeździ po ciemku. Prawie wszystkich mamy na jednym cmentarzu, tyle że po drugiej stronie Warszawy - czyli z 35 km bedzie w jedną stronę.

MamaTomeczka - wdrożylaś juz swoj plan w życie czy czekasz na betkę? nozki masz w dechę :-D:-D

dostałam taki mail z DKMS - niedługo przyślą mi kartę dawcy :-)

Szanowna Pani,

pragniemy podziękować, że zdecydowała się Pani na rejestrację w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Dziękujemy za zaangażowanie oraz wsparcie Fundacji DKMS Polska w walce z białaczką!
Sprawą niezwykle ważną dla nas jest utrzymanie stałego kontaktu ze wszystkimi naszymi potencjalnymi dawcami. W związku z tym będziemy kontaktować się z Panią w ciagu roku drogą mailową bądź za pośrednictwem poczty. Bieżące informacje o działalności Fundacji DKMS Polska można przeczytać na naszej stronie internetowej www.dkms.pl
 
Ostatnia edycja:
Troche zazdroszcze, bo zawsze uwielbialam chodzic na cmentarz, najlepiej bylo wieczorem unosil sie taki specyficzny nastroj, znicze wszedzie swiecily i spotkania z najblizszymi przy grobach. Szkoda ze tutaj sie tego nie praktykuje.
Iwo super ze sie zdecydowalas, bardzo dojrzala decyzja, ale jak bedziesz w ciazy to chyba wtedy nie mozesz byc dawca, tylko dopiero po porodzie?
 
Leemonca i Iwo ściskam i głowa do góry, będzie dobrze.

Melduję, że maltretowanie męża jest bardzo przyjemną sprawą:) trzeba się już wyczołgać z łóżka, ładnie ubrać i na cmentarz udać. No to w ogóle dziś temperatura poleciała w dół, więc mam nadzieje, że jutro rano zobaczę ładny wzrost i się utrzyma.

Anka, a da się te badanie zrobić na NFZ, tzn zrobić to sprawnie i szybko, a nie czekać miesiące??

Lewy jajnik kuje, i teraz nie wiem czy naprawdę kuje czy sobie wmawiam, że kuje:)
 
ja zawsze chciałam rodzic w lato ( maj, czerwiec , lipiec)
ale po takim czasie staran to moge nawet zimą...
wazne zeby miec to upragnione malenstwo
 
reklama
ja robilam prywatnie... ale pani ktora odbierala "zawiniatko" byla zdziwiona... powiedziala ze nastepnym razem moge zrobic bezplatnie ( trzeba mniec skierowanie od lekarza ogolnego)
ja czekalam tydz poniewaz moj maz mial zapalenie oka i bral antybiotyk a to wplywa na nasienie.. wiec kazala poczekac 3-4 dni az sie z organizmu wydobedzie... no i oczywiscie tydzien celibatu ( brak seksu)

badania robilismy w toruniu ( placilam 70zl)
wynik mialam po 20 minutach
 
Do góry