reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

straciatella to super, że ciąża przebiega spokojnie :tak: kolejny chłopak - ja bym chciała 2 urwisów :-D

susel dziś lub jutro przyjdą testy, więc się skuszę... ale jeszcze tak siedzę i dumam nad moim wynikiem usg i stwierdziłam, że jakby coś było, to jajniki byłyby większe, zwłaszcza ten od szczęśliwego jajeczka :confused2: a są chyba normalne, nawet lewy jakiś malutki :confused: prawy: 30/21mm, lewy: 20/11mm :confused2:

agamemnon Ty pytałaś o badania hormonalne chyba - trzeba je wykonywać w określonych dc :happy: Tak z grubsza:
LH, FSH, estradiol - 2-4dc, potem powtórka 14-16dc
progesteron - 7-8 dni po ovu
prolaktyna - jedni mówią, że obojętnie, drudzy - że w 2-giej fazie cyklu
 
reklama
Straciatella - następnym razem będzie dziewczynka :-) Ale szybko się dowiedziałaś, że chłopak... i nie przejmuj się że kolejny chłopak - u mnie na 100% będzie kolejne cosik ;-) Już nie mam wyboru hehe...

Leemonca - no zaczyna do mnie powolutku docierać ta informacja, wychodzę z takiego szoku :szok: hehe
 
Teraz chyba i takmwiecej chlopcow sie rodzi ;-) Ja wiem na 100% ze jak bede w ciazy to 3 chlop bedzie no ale coz, takiego chlopa se wybralam ze same jajca mi robi;-) chyba ma za slabe plemniki zeby zadzialac troche przed owu zeby dziewczynka byla.

Dostalam telefon ze dostalam sie do pierwszego etapu ;-) Jutro jade na drugi na str techniczna, chyba jej bardziej sie boje.

Fajnie ze tyle kobitek z wro lub z pod wro jest :)
 
Hejka laski !!

Po dzisiejszej wizycie u doktorka stwierdzam że jestem w czarnej dupie i idę do uśpienia. Kolejny cykl szykuje się bezowulacyjny znów pełno małych pęcherzyków, które nie mają szansy urosnąć. Wyniki niby dobre bo zawinęłam doktorkowi :-D:-D:-D ale co z tego. Kolejne zalecenia na razie dla małża musi poddać swoje kijanki przeglądowi technicznemu :rofl2::rofl2::rofl2: na szczęście jest promocja na badanie:cool:. Wiec musimy zacząć grać w totka bo szykuje się 3mc leczenie - trudno się mówi.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Gratuluje zafasolkowanym - Straciatella - ja bym chciała mieć synka ostatnio podoba mi się imię Natan -- chyba się za dużo pierwszej miłości naoglądałam :-D:-D:-D
 
hej dziewczynki

no dziś ma luzik , obiadek gotowy i mogę popisać z Wami :)

po pierwsze gratulacje dla przyszłych mamuś ,które zobaczyły II

Grzanka - ja widzę kreskę drugą ;-)

dzięki za rady i opinię , ale mój budzik zastrajkował i mnie nie obudził czasem mi robi takie numery ,a na siku nie wstawałam wcale więc obudziłam się o 8:50 i nie wpisywałam temperatury bo za późno już było chyba do 8 się mierzy no nie???? miałam o tej 8:50 36,6 , no nic muszę poczekać do jutra w niewiedzy.Nie wiem czy ja tego budzika nie słyszę czy on po prostu nie dzwoni :confused2::eek: ,a może to i lepiej ,że w niewiedzy będę i tak co ma być to będzie.

wczoraj jak już spałyście to doczytywałam trochę i weszłam na wykres lamoreli i faktycznie tam są same testy negatywne wykazane ,a tu chyba pisała ,że ma dwie kreski 19.10 chyba tak pisała no nie ? nic z tego nie rozumiem też , to trochę dziwne jednak :eek: gdyby ja tak faktycznie miała to bym poszła do gina wyjaśnić co się z cyklem dzieje moim ,nie mnie oceniać ,ale jeśli faktycznie tak jest ,że nas wyrolowała to bardzo nie ładnie z jej strony.

Straciatella- widzę ,że chłopak
:-) gratuluję synka , a celowaliście w płeć ? bo tu jest taki wątek o planowaniu ,że podobno można, ale powiem Ci ,że moja kuzynka ma 3 synów ,a znowu moja szwagierka 3 córki , nie wiem od czego to zależy ,ale gdzieś czytałam ,że czasem po prostu nasienie u mężczyzn ma więcej X niż Y i na odwrót i tak bywa ,że rodzą się albo chłopcy ,albo córki ,ale ile w tym prawdy nie wiem , ja nie celuję bo dla mnie to bez znaczenia w sumie , jak będę miała synów dobrze jak córki też dobrze ,a jak parkę to też fajnie , u mojego męża dwie jego kuzynki mają parki tylko , to taka loteria jest.


 
reklama
Natan.... Natanek... Ksiadz natanek przepraszam to bylo niesmaczne :sorry: Ale zawsze jak ogladam pierwsza milosc i widze natana i jak ta laska go wola to ciagle mi sie ksiadz natanek przypomina heh ;-) Ale imie ladne, ja mam tez kilka imion , a na dziewczynke jeszcze wiecej ale sie nie napalam ze bedzie plec zenska...

Kiedys mi sie bardzo podobalo imie adam, ale z racji pracy w tmobile i kolegi adama ktory chrzakal, wciagal, mlaskal mi nad uchem juz nigdy nie dam tak na imie synowi, no way e e ;-) Swoja droga to smieszne jak niektore osoby tzn imiona potrafia sie kojarzyc hehe :)
 
Do góry