reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

kobietka leć do dentysty, jak powiesz co i jak może cię bez kolejki przyjmie. Chirurg szczękowy to jedno, ale zwykły stomatolog już powinien zobaczyć jeżeli coś bardzo nie tak.
 
reklama
nadzieja210- Witaj ja też niedawno tu dołączyłam, jestem styczniówką 2011;)

Goschon-Dziękuje..:-*


A ja dalej wymiotuje, zabije tego mojego męza....:wściekła/y: przyjechał zaraził nas i pojechał spowrotem:wściekła/y:
Ja czekam na teściową i jadę z Mała do lekarza...
 
dzwoniłam do dentysty też ,ale on mnie przyjmie najwcześniej jutro i za to zapłacić muszę ,a pisałam już ,że kasy nie ma za bardzo ,a ta co mam iść do niej w czwartek obejrzy mnie za darmo bo pytałam ile to będzie kosztować i powiedziała ,że nic i tak mi nic z tym nie zrobi bo ja sobie nie dam nic robić usuwać czy coś bo ja mogę być w ciąży i koło się zamyka ja to zawsze mam takie głupie szczęście czy też pecha :-( już się boję na zapas ,że stracę kolejną fasolkę :-( przez głupiego zęba :-(
 
Nie wiem, podobno działa pokruszona tabletka przeciwbólowa z zmieszana ze śliną i położona na obolałego zęba, ale ja tego nie robiłam i chyba bym raczej nie eksperymentowała z tym. Przyłóż lód, weź tabletkę przeciwbólową i trzeba czekać, bo na zęba jak źle rośnie bez dentysty nie da się nic zrobić.
 
Kobietka- ja mam osemke która rośnie przy policzku a nie w jednym rzędzie z pozostałymi. Niestety puchlam tak okropnie ze trzeba było dziąsło wycinać. To było na studiach i od tamtego czasu mam spokój.
 
Cyntia nie dziękuję... (żeby nie zapeszyć) :-D kurczę, trochę boję się jeszcze przyjmować gratulacje. Jutro powtarzam test, tym razem zrobię apteczny (ale Ty chyba tez robiłaś allegrowe i miałas takie bledzinki na początku?) A jak się czujesz? Żyganko już było? :-) Mnie dziś co chwilę coś ciągnie w brzuchu, albo kłuje od czasu do czasu.
 
tekla głowa do góry na pewno się udało :-D jak to mówią śmierdzisz ciążą :-D

a mi dziś przez myśl przeszło, ze jak to nie @ to może poronienie i jakoś tak mi się strasznie przykro zrobiło... :baffled:
 
reklama
Malusiolka - Trzymam &&& daj znać ci i jak!!!
Natkusia - Gratuluję podpisania umowy, trzymam kciuki i grzeje Ci miejsce na czerwcówkach :)
Wiikki - dwa lata temu oszalałam na punkcie pewnej małej dziewczynki i z upływem czasu moje szaleństwo narasta :)
Mar_chew - Jeszcze raz gratulacje!!!!!!!
Zeberka- Gratuluję!!!
Tekla - Trzymam kciuki, niech bladzioch ciemnieje!!!!!!!
Grzankaa - Ładny masz wykres :tak: Trzymam Kciuki!!!!
Leemonca - Trzymam kciuki za te dni, niech będą owocne!!!

Zostawiam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~
Miłego popołudnia dziewczyny!
 
Do góry