reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Grzaneczko - dziękuję :) Czuję się dobrze, od kilku dni męczą mnie straszne mdłości i biegam siusiu. W końcu czuję, że jestem w ciąży. :-) Widzę po wykresie, że na dniach testowanie się szykuje? Chyba w niedzielę jeśli dobrze liczę? Mocno trzymam kciuki za II krechy !!!!!!!
 
Abezela wg mnie i moich wyliczeń termin @ mam dzisiaj/jutro, nie wiem czemu ovu mi tak wyznaczył, na 20, bo cykle mam 31 dniowe. Ale na razie nie testuje, zobaczymy co będzie:) dzięki za kciuki:)
 
Dziewczyny ciezko Was nadrobic;p robie to caly dzien hehe:)

Agamamnam no ta pani doktor powiedziala ze te leki nie koliduja w ciazy...wiec chyba niepowinnam sie marwtic?! wiadomo jak bedzie pozytyw odloze wszystkie leki...

Tekla widac piekna kreseczka:) moje gratulacje:)

Zeberka
piekne wiesci:)

Mar-chew super ladny wysyp:) piekny bedziecie mialy miesiac CZerwiec mam sentyment bo corke mam z czerwca, tak mi sie marzylo zeby rodzic w taki miesiac:)

Malusiolka czekamy na wiesci! nietrzymaj nas w niepewnosci! wierze w Ciebie:)

te ktore jeszcze sa w oczekiwaniu ....zycze 2 kreseczek:)

no zobaczymy jak u mnie bedzie.... dni plodne akurat jak maz w trasie bedzie heh;p chyba ze uda mu sie zjechac do domku:)
 
Julia- jeśli ten lek jest bezpieczny to nawet w ciąży bym stosowała.

Katka- śliczna fotka w podpisie.

Kobietka -tak mi się przypomniało dentysta ma takie klaczki z antybiotykiem i jak włoży w dziąsło to szybko opuchlizna zejdzie. Na razie rób płukania z szałwii oraz sody oczyszczonej.

Malusiolka no jak tam???????
 
iwo to jest steryd na skore glowy...jedno dzieciatko przez leki prawdopodbnie stracilam, bralam leki na grzybice ktore niewolno brac w ciazy...i stracilam...moze zbieg okolicznosci...ale sama nazwa steryd do mnie nie przemawia...;/ ehhh, poradze sie jeszcze ginkologa.
 
Gratulacje dla tych co ujrzały dwie kreseczki:)

A u mnie zaczęło się plamienie i to pewnie to przed @. ten cykl 33 dni... no to szykują się badania...
 
reklama
Do góry