reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

wiem, ze to raczej @ ale pójdę do ginekologa jak się skończy żeby zobaczyć czemu takie cyrki się dzieją :baffled: i jak tu teraz obliczyc dni płodne albo termin kolejnej miesiączki :eek:

nie jest zimno, bo mam swój prywatny kaloryferek, który grzeje przez cały rok :-)
 
reklama
Malusiolka - &&&&&& i daj znaka od razy żebyśmy się nie denerwowały:) ja nie testuje tylko czekam spokojnie na rozwój wydarzeń:)

wg ovu @ powinnam dostać w niedzielę, ale to nie możliwe, bo cykle mam 31 dniowe jak w zegarku.

Przyjeżdża dzisiaj do nas moja ciężarna bratowa - będę ją głaskać ile wlezie żeby się zarazić:)
 
Ale wysyp II kreseczek :) serdecznie gratuluje, ale fajnie

Ja coś ostatnio mało się udzielam bo musiałam trochę sie odciąć, za bardzo o tym myślałam. W tym m-cu mam iskierkę nadziei, no ale zobaczymy. Termin @ mam na 26 października, mam nadzieję że nie przyjdzie.
Wiem, że to za wcześnie, ale od 3 dni strasznie boli mnie w pachwinach, takie klucie czuję, tak mialam z Matim. Dodatkowo zaczęły mnie swędzieć piersi, miałam się nie nakręcać a znowu to robię, ahhhhhh
Siedzę wlaśnie w pracy, pozdrawiam pa pa
 
Witam dziewczyny !!

Dołaczyłam do staraczek jesienych ale staram sie juz od lipca i pomyslalam że i Wy mnie może przygarniecie żeby było mi łatwiej z oczekiwaniami, próbami, testami itp.

Staram sie o drugie dzieciątko - mam synka dwuletniego ;) ( jestem sierpniówka2011 ;) ) . Teraz bardzo chcemy juz drugiego łobuziaka :D !

Spodziewam się @ miedzy 17-23 października . Testowalam sie wczoraj niestety negatyw, oczywiscie jest we mnie nadzieje ze moze za wczesnie na test ale zdaje sobie sprawe jednak moze być nic z tego!

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za wsszystki kciuki :):):) szalejcie w sypialniach , obfitych owulacji i dwuch kreseczek :):):)

Poztaram się być jak bajbardziej aktywna ( jestem pracujaca mamusia i czasami ciezko mi sie ze wszystkim wyrabiac ae bede sie starac )

:happy:
 
Malusiolka no jedną udało się utrzymać, bo przecież mam wspaniałego synka. No ale stres był, nie powiem, zero przytulasków w ciąży (najpierw lekarz zabronił przez 3 miesiące, potem jakoś M. nie potrafił się przełamać) no i duphaston przez pierwsze 3 miesiące brałam regularnie. Z drugiej strony jednak pracowałam przez całą ciąże (co prawda później już w domu), a w dzień kiedy pojechałam do szpitala to nawet fizycznie pojechałam do pracy. Przy okazji zawiadomiłam szefa, że to chyba dziś :)


Leemonca mi się bardzo podobają Twoje posty - są bardzo dojrzałe.


ookatkaoo1993 zdrówka dla małej


mychunia jakbym spała nago to mąż by notorycznie chodził zmęczony do pracy


iwo:) i super, dołek a sio...


mamaTomeczka ja postawiłam wczoraj na minimalizm - brak piżamki. No a żeby mojego chłopa odciągnąć od TV, musiałam się położyć obok niego. Ale miał minę, heheh, ale przekaz był jasny :)

nadzieja210 witaj
 
reklama
cześć dziewczyny ja mam do Was sprawę i pytanie , otóż moja ósemka postanowiła wyjść dolna po prawej stronie, najpierw uwierała , w nocy dostałam ślinotoku ,a dziś jak dotknę policzek lub szyję tuż pod szczęką to boli , chyba węzły chłonne mam powiększone i obolałe, no i na dodatek jakby tego było mało to policzek spuchnięty i z zewnątrz i wewnątrz , ona już wylazła trochę 2 lata temu ,a teraz nie wiem sama czy to przez spuchniętą buzie od środka czy faktycznie ona mi wrasta w policzek rośnie krzywo połowa zęba jest równo z pozostałymi ,a druga połowa rośnie bliziutkeńko policzka i widzę początek zęba ,a tam z tyłu to nic nie widać bo policzek mam tak opuchnięty ,że znajduje się ciasno przy zębie płuczę szałwią sobie puki co , no i boję się ,że ona źle rośnie i będzie do usunięcia , a ja jestem po boboseksach i chyba muszę się wstrzymać ,jeśli @ przyjdzie to usunąć a, jak nie przyjdzie to nie wiem co zrobię , opuchlizna jest niepokojąca i chciałam Was zapytać jakie wy macie doświadczenia z wychodzeniem ósemek?na czwartek zapisałam się do chirurga stomatologa żeby to obejrzał ,ale do puki @ nie dostanę to nic nie zrobię z tym czy to może być groźne dla ciąży ???? boję się jak diabli ciągle coś nie mogę nawet porządnie buzi otworzyć ,a jak jem to jest masakra :no::-(

przepraszam ,że tak o sobie tylko ,ale wczoraj byłam u chrześniaka mojego cały dzień i nie miałam szans nawet doczytać bo wróciłam przed 22 i poszłam spać.
 
Do góry