reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Dziewczyny przed chwila dostalam sms ze mam przyjsc na spotkanie informacyjne z corka, jakis czas temu w centrum Handlowym pani zrobila pare fotek dla firmy ATV Film...mam wziasc ze soba 2 komplety rzeczy w razie czego do portfolio....niewiem co o tym myslec, slyszalyscie o tym?
przepraszam ze tak wyskoczylam z innym tematem?
 
reklama
ookatkaoo grrrrrrr.....facetem nie jestem ale ładna z Ciebie kobitka :tak:

kobietka o kurcze, to masz ci los :/ Współczuję tego bólu zęba :/ Mojemu M ósemka rośnie w poprzek zębów i jak na razie jest spoko bo wystraszył się operacji i mam nadzieje, ze z tego powodu problemów miał nie będzie.

Abezela fluidy oczywiście złapałam (od wszystkich łapię, od przybytku w tym względzie głowa nie boli ;-))

julia no to skoro tak powiedziała, to do dzieła! Nie ma się co zastanawiać :tak:

watpliwości tule mocno!

Ja się zastanawiam czy coś jesc czy nie....nawtryniałam się dzisiaj troche słodkiego bo mi się chciało i teraz nie wiem, czy warto czy nie warto dalej tego ciągnąć :zawstydzona/y:
 
Jedyne co czytam o tej firmie to placi sie za opieke prawnika i umowe 70zl i za portfolio jakies 200zl...ale czytam ze dzieci biora udzial w jakis sesjach etc..wiec moze faktycznie warto:)

Watpliwosci nastepny cykl bedzie twoj:)
 
az 200 zl za portfolio ? to poczytaj dobrze o tej firmie zeby nie bylo tak ze skasuja za portfolio a potem bedzie bez odzewu .. :)

dziekuje Wam za to że mnie wspieracie .. powoli trace nadzieje że sie uda i zaczyna sie u mnie powoli deprecha z tego powodu.. nie wiem ile jeszcze pociągne miesiecy watpliwosci ..
 
jestem dziewczyny dzięki za Wasze rady i odpowiedzi , poszłam do dentysty jakoś się dziś dopchałam do pani ,która mi kiedyś leczyła ząbki , oczywiście musiałam zapłacić ,ale trudno się mówi , no i sprawa wygląda tak :

ósemka ,a raczej jej druga połowa wychodzi bo pół już jest na wierzchu no i ze względu na staranka w toku nie mogę dostać porządnego antybiotyku ,ani nie może mi tego zrobić laserowo , a tylko to mogła by zdziałać, mam iść do chirurga (idę w czwartek) żeby to zobaczył i powiedział mi co jeszcze można zrobić w tym wypadku , albo usunie dziąsło z nad zęba i odkryje ząb i to powinno pomóc ,albo jeśli okaże się ,że nie jestem w ciąży to najlepiej tą ósemkę po prostu usunąć bo ona naciska na siódemkę i ją może tak jakby położyć w poprzek , ogólnie usłyszałam ,że wszystkim młodym kobietką radzi pozbywać się ósemek przed ciążą bo podobno bardzo często już miała pacjentki ,którym właśnie w czasie ciąży te ósemki dawały popalić nieźle , no i ta moja cudowna ósemka wrasta częściowo w policzek także ogólnie to po prostu mam pecha i to wielkiego nie miała kiedy no , jak nie urok to wiadomo co.

Tekla- ja też widziałam kreseczkę teraz doczytałam dopiero ;)
 
watpliwosci wiem ze jest cieżko, planowanie, oczekiwanie, odliczanie, staranie i ta nadzieja za każdym razem ... to potrafi być wykańczające ale pomyśl o nagrodzie :):):):):) które czeka na Ciebie - napewno się uda :*:* Jestem z Toba :*
 
reklama
Do góry