reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Dobrze że Pani z laboratorium nie dała za wygraną i zadzwoniła - musiał się jej nieźle tłumaczyć ale na szczęście powiedziała że jak się tak bardzo stresuje to może dowieść w ciągu 30 min - tylko ciekawe jak on to zrobi jak ma do przejechania pół miasta - chyba że u swojej mamusi bo ona w miarę blisko od laboratorium mieszka :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Ciekawe jak tam Straciatella - bliźniaki - a może coś więcej :-D:-D:-D:-D
 
reklama
wanda mama mojego męża, znaczy teściowa prasowała dla niego wszystko włącznie ze skarpetkami, ale ja go z błędu wyprowadziłam i tego nie mam zamiaru robić.
Piaska nie mam pojęcia o co chodzi. Nigdy na tym forum jakiś punktów karnych nie widziałam.

Pamiętacie wczorajszy temat o chorobach naszych lubych? Dziś po pracy wrócił ledwo żywy, całą noc wymiotował biedak, a teraz odsypia. Jakaś bakteria, bo jadł to co ja, a ze mną dobrze.
;-)
 
Mallaika forum jest po to żeby się wspierać i wysłuchiwać każdego problemu, więc pisz bo to na pewno pomoże :-). Chłopak ma duży problem winni są rodzice, nauczyli go takiego życia, gdyby chłopak może był młodszy to by zrozumiał i szybciej udało by się go wychować na normalne dziecko, niestety nawet koledzy traktowali go jak żart. Smutne to, ale podziwiam Ciebie i męża :-). Macie swoje słoneczko to i doczekacie się drugiego, sprawa z Pawełkiem na szczęście minęła i nie macie się o co obwiniać.

ciekawe jak tam Straciatella :-D
 
cześć dziewczynki :) witam się czwartkowo dziś mam więcej czasu na pisanie, mogłabym poprosić o krótkie przypomnienie komu udało się zobaczyć dwie kreseczki jak mnie nie było ????
 
black tea - widzę ,że obie jutro czekamy na @ :)
ja mam test uszykowany gdyby coś
testujesz jutro?????
ja jestem pod wrażeniem ile mamy zaciążonych już gratuluję każdej z osobna i wszystkim razem :D
 
reklama
Straciatella CZEKAMY (bo dostaniesz ode mnie punkty karne :tak::-p)


a przez to poranne zamieszanie jakie narobiłam zapomniałam napisać, że mój maż mnie dzisiaj zaskoczył tym, ze czytał jak polepszyć jakość plemników, że nie kupił papierosów, rzuca fajki ( wcześniej jak byłam w ciąży nie palił 6 miesięcy, zapalił jak rodziłam :p) wiec mile mnie zaskoczył.
cholera cyce bolą jak diabli ale nie mam ich nabrzmiałych, i brzuch ciągnie aaaaaaaaaaa zwarjuje!
 
Ostatnia edycja:
Do góry