reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
cyntia, malusiolka ja w pierwszej ciąży, na samym początku jak przychodziłam z pracy, to pierwsze co robiłam to wyjmowałam chipsy i ogórki kiszone i jadłam jak opętana :szok::-D nie mogłam się opanować :szok: jak zjadłam chipsy, to był zakaz ich kupowania i mi przeszło ;-)
 
blac-tea, nie denerwuj się <przytul> tylko napisz jak tam u Ciebie? Przyszła @? Zrobiłaś test? Jesteśmy zniecierpliwione. Trzymam kciuki na II kreseczki &&&&&&&&& :*

benfica, u mnie też był zakaz, ale czasami miałam taką ochotę, że nawet na zakaz nie patrzyłam :p Panowie muszą wiedzieć, że kobieta po porodzie, która będzie karmić nie będzie mogła przez jakiś czas jeść takich rzeczy :p


Hmmm... nie wiem co się ze mną dzieje. Co jakiś czas sutki robią mi się twarde i bardzo bolą i przy okazji mleko mi jeszcze zaczęło kapać ;/
 
Ostatnia edycja:
nie nie ma @ jutro ma przyjść
boli mnie jedna pierś mąż stwierdził ze przed @ mam bardziej nabrzmiałe niż teraz, mam bolące ale nie takie pełne jak przed @

Boli mnie dość mocno ta w której mam torbiel :/ i strasznie sutek w tej piersi swędzi....pamiętam w poprzedniej ciazy tak mnie bolały sutki ze każde otarcie było paskudnie bolesne


Czuje ucisk w brzuchu ale jajniki nie bolą!
a i leci ze mnie woda.rano normalnie czułam jak ze mnie wylatuje :szok:
 
Nana7ma, a więc trzymam kciuki oby te objawy były faktycznie na ciąże. Dobrze że trafilaś na super gina bo takiego to tylko ze świecą szukać. Wiesz może czy on przyjmuje też z nadczynnością tarczycy? Czy raczej "zdrowe" osoby?

Nie wiem, kochana - ale wydaje mi się, że przyjąć przyjmie, a jeśli nie prowadzi osób chorych - poleci kogoś godnego zaufania :)
 
chciałam wszystkim odpisać i czarna dziura o :ninja2::ninja2:
eh
czekamy na wieści od Straciatelli o bliźniakach :p

Szukam bloga Tekli i znaleźć nie mogę :p
 
Ostatnia edycja:
ahahahah DRABINA XD
mi się nic nie sniło
mąż wrócił z nocki...poleciał do Lidla bo od dzisiaj w promocji fajne softshelle i dostałam filetowego :D chyba chciał mi sie zrewanżować za wczorajszą kłótnie!
 
reklama
A mi się dzisiaj II kreseczki śniły... :] paranoja:zawstydzona/y:

Centka80 - mi kiedyś babcia powiedziała, że jak Ci się śni drabina to jesteś niepewna swojego sukcesu.. trzeba wierzyć w powodzenie:):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry