reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Straciatella mordeczko chodź no tu Cię wyściskam!!!!!!!!! bardzo, ale to bardzo się cieszę! i gratulacje!
słowo się rzekło, wyjęłam już test i czeka na ranek. Liczę na to, co Ty zobaczyłaś kilka godzin temu ;-)

dziękuję za wszystkie kciuki! jesteście cudowne!
 
reklama
benfica - hmm ale plamienie ustalo? Masz jakiegoś sikacza w zanadrzu? Weź no siknij jutro :-) Dobra passa trwaa...

Poziomk@ - No piczusio, chodź - poprzytulamy sie :laugh2: Jutro sikasz, ja też (dla potwierdzenia).. trzymam mocno kciuki! Ale to tylko nieformalna formalność :rofl2: Mówie ci...

Madzia&Lena - są takie przypadki. Powtorz test jutro z rana :tak:


Powiedziałam mojemu.. PRAWIE UMARŁ! :eek:
 
Straciatella Gratuluję!!!
Ja mam mega doła, ciągle sie nie udaje mimo szczerych chęci i pełnego zaangażowania :(

Kończa mi się testy owulacyjne i zastanawiam się czy zrobic zapas testów czy kupic mikroskop owulacyjny.
Macie jakies doświadczenie z tym sprzetem, opłaca się czy sobie darować?!
 
emalia - masz tego zarazka... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Łap w dużej ilości :-)
Chyba za bardzo się nakręcam. @ przylezie, to zzielenieje z wrażenia :crazy:


llabel - nie będę Cię pocieszać, bo wiem jak to jest łapać TEGO doła. Nic nie pociesza..
Ale wierzę, że po każdej burzy przychodzi słońce - u Ciebie też się pojawi. Zafasolkujesz nim sie obejrzysz.
Co do tego mikroskopu: co to jest???


Mi dużo pomogła obserwacja szyjki, ciężko bo ciężko, ale teraz bez trudny wskaże jej stan i parametry wysokościowe :)
 
Ostatnia edycja:
labell ooo....pierwsze słyszę o takim mikroskopie :szok: co to?? Chyba zaraz poszperam w necie :)
straciatella u Ciebie,to oczywiste,że to tylko nieformalna formalność :-) Nawet nie wiesz jak się cieszę ;)
Mój P.zwariował...właśnie smaży domowej roboty WŁASNE hamburgery :szok: Podjadłam trochę już...Iiii spadam na kolacjęęęęęę !!!! :-D
 
Straciatellacykle miałam zawsze nieregularne teraz sie wahają między 29-32dc. Nie chce testowac bo jestem pewna ze i tak @ przylezie, chociaz ludze sie nadzieja ze jednak nie :p
Piersi cały czas są tkliwe, a o schodzeniu po schodach nie ma mowy :D myslalam ze juz @ dostalam bo 2 razy uplawy sie biale pokazaly ale na szczescie jeszcze to nie to. i pobolewa mnie podbrzusze od czasu do czasu.
Chciałaby żeby te objawy zwiastowały fasolkę!!
 
Arcala - mi te twoje objawy przedokresowe raczej pasują do ciażowych :-) to samo mychunia.

Nie wiem jak reszta? JAK WASZE OBJAWY OKRESOWO-CIĄŻOWE?

Karla - testuj, co ci szkodzi :tak: Moje cycole też mega tkliwe, pełniejsze takie i zalewa mnie na biało.
 
reklama
Straciatellaa masz te upławy takie gęste czy takie płynniejsze?
W sumie to ja sie na upławach nie znam.. Po histeroskopii (usuwałam zrosty) gin mi mowi ze mam tam jakies zapalenie dluuugo nieleczone. ale w sumie na tych lekach co mi przepisal to nawet mialam śluz płodny :p więc moze jak juz plemniczki maja drogę udrożnioną to powinno sie udac..
 
Do góry