reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Ja smaruje sie balsamem z Palmers, na piersiach mimo tego mam rozstępy. Na brzuchu na razie nie, jestem w 19 tc. Myślę, że jeśli się ma predyspozycje, co żadne specyfiki nie pomogą.
 
Dziewczyny ja pamiętam jak przy Synku zrobiłam test ciążowy w dzień spodziewanej miesiączki. Nie było kompletnie nic. Wyrzuciłam do kosza.
Po jakimś czasie Mąż go wyciągnął. I wtedy zobaczyliśmy cień cienia... I teraz ten mały cień biega nam po mieszkaniu i pyskuje :) Tego Wam życzę [emoji3059]
 
Moja intuicja podpowiada mi szczęśliwe zakończenie tego roku .. ;) Od 1dc to czuję i wydaje mi się, że wczorajszy ból świadczył o zagnieżdżaniu bo po tej nocy zniknęło plamienie, mdli mnie okropnie, znowu nie mogę prowadzić i "tam" wszystko takie znajome. Nie wiem jak i skąd ale wiem, że się udało :D Tylko mimo szczerych nadzei nie mam pojęcia, czy tym razem się utrzyma ... Ten progesteron jest okropnie niski i już raz pozytywny test nie świadczył o ciąży :(
Mi tez wczoraj juz znikl brazowy skuz, ale ja nic nie czuje :(
 
Nie no tu, to zupełnie nic nie widać ..bo zdjęcie prześwietlone 😁 zrób w świetle dziennym 🙂
Jak na tym nic nie widac to wyrzucam i daje sobie spokoj :D lepiej sie nie da uchwycic. Inna sprawa ze taki cien to tez mnie nie zadowala bo wiadomo jak to sie moze skonczyc :(
 

Załączniki

  • 852B21A0-947B-4005-A2A1-CE46ED59B757.jpeg
    852B21A0-947B-4005-A2A1-CE46ED59B757.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 121
Ja chyba muszę kupić jakiś test 10tke i zrobić dla pewności. Wczoraj sikałam po całym dniu ok godz 21 to może ma znaczenie mimo że na teście było napisane że o każdej porze można zrobić.
 
reklama
Jak na tym nic nie widac to wyrzucam i daje sobie spokoj :D lepiej sie nie da uchwycic. Inna sprawa ze taki cien to tez mnie nie zadowala bo wiadomo jak to sie moze skonczyc :(
Coś tam przebija, poczekaj jeszcze może, rozmawiałam z jedną klientka moja i mówiła, że u niej HCG jest produkowany późno, i lekarz jej radził robić test dopiero tydzień po spodziewanej @ więc nie tracimy nadziei. 🤞
 
Do góry