reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Mam to samo, I sutki takie jakby "leniwe" - aż się dziś zaczęłam zastanawiać czy rozstępów nie będzie za chwilę, jak takie tempo puchniecia mam. Czym się tu nasmarowac, żeby się uchronić od rozstępów. Macie jakieś doświadczenie?
Ja się smarowałam oliwą z oliwek w obu ciążach - taką spożywczą z pierwszego tłoczenia bio. Mam trochę prążków na udach, ale są mało widoczne.

Dzisiaj 27dc, @ brak. Jutro rano testuję ;-)
 
Mam to samo, I sutki takie jakby "leniwe" - aż się dziś zaczęłam zastanawiać czy rozstępów nie będzie za chwilę, jak takie tempo puchniecia mam. Czym się tu nasmarowac, żeby się uchronić od rozstępów. Macie jakieś doświadczenie?

Ja mam takie doświadczenie, ze cała ciaze smarowałam się balsamem z palmersa i rozstępy wyszły mi tydzień przed terminem [emoji28]
 
Czy tu widac jakis cien cienia kreski? :D
 

Załączniki

  • 95F43D3C-DD1C-4256-90BE-67794A76EEFC.jpeg
    95F43D3C-DD1C-4256-90BE-67794A76EEFC.jpeg
    34,8 KB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry