reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Luzik. W pierwszej ciąży z każdym rwaniem byłam na IzbiePrzyjeć więc doskonale rozumiem, co się potrafi uroić haha Ostrzegam, że lekarze są mało wyrozumiali dla Pierworódek haha
Tak, na pewno miałam wszystkie objawy pozamacicznej haha Mój pęknięty jajowód ogląda właśnie bajkę ze słoikiem nutelli między kolanami ;)
U mnie pierwsza ciąża faktycznie była zagrożona i walczyliśmy o utrzymanie od 20tc ale początki to były tylko moje fiksacje ;)
Super 😊 dopoki nie ma krwawienia jest ok a ja po prostu musze troszke glowe uspokoic 😊 poczekamy do 7.01 i wtedy bedziemy wiedziec wszystko ☺️
 
reklama
I ogolnie to teraz tak sobie mysle ze moze wstrzymam sie do tego 7.01...wychodzi mi z obliczen ze to tez bedzie ok 6 tygodnia, wiec sprawa bedzie jasna [emoji4]

Tylko pamiętaj ze ciąża pozamaciczna to poniekąd zagrożenie życia. Wiec alurat w takim przypadku nie ma co czekać bo taka ciąża sama się nie usunie :( Ale nie ma co tutaj czarnych myśli mieć. Wszytsko będzie u ciebie dobrze. Natomiast czym szybciej wykryta cp tym mniejsze jej skutki. Ja miałam już krwawienie do otrzewnej wiec operacja z otwarciem brzucha i usunięcie jajowodu. Trzymaj rękę na pulsie ale nie nakręcaj się. Będzie dobrze. W pon zobaczysz betę i na pewno będzie Ok :)
 
Tylko pamiętaj ze ciąża pozamaciczna to poniekąd zagrożenie życia. Wiec alurat w takim przypadku nie ma co czekać bo taka ciąża sama się nie usunie :( Ale nie ma co tutaj czarnych myśli mieć. Wszytsko będzie u ciebie dobrze. Natomiast czym szybciej wykryta cp tym mniejsze jej skutki. Ja miałam już krwawienie do otrzewnej wiec operacja z otwarciem brzucha i usunięcie jajowodu. Trzymaj rękę na pulsie ale nie nakręcaj się. Będzie dobrze. W pon zobaczysz betę i na pewno będzie Ok :)
Tak wiem wiem, ze to jest niebezpieczne bardzo. Ale do 7 zostalo 10 dni wiec wytrzymam 😊 z aplikacji pokazuje akurat 6 tydzien ale ja wiem ze jest mniej bo mialam przesunjeta owulacje, wiec po prostu sprawdzi czy jest wszystko we wlasciwym miejscu. Jak bedzie bolalo bardzo i do tego dojdzie temperatua to od razu zglosze sie do szpitala
 
Cześć Dziewczyny,
Na forum jestem nowa, w staraniach stara..i przyznam, że czytam cichaczem to forum od kilku miesięcy.
To jest ten moment życia, gdy nikt Cie nie rozumie, a tu widze tyle pozytywnego wsparcia.
My mieliśmy 4 monitoringi, 1 tylko z zastrzykiem Otrivelle, a jeden z lamette i Otrivelle. Wszystko przez to że nie udawało się od kwietnia, a potem okazało się że AMH mam bardzo niskie 0,7.
Dziewczyny, najgorzej, kiedy trzeba to robić "na pstryk" ... jakie macie z tym doświadczenia? u Nas jakoś kiepsko..szczególnie po tej drugiej stronie.. dochodzi do nawet do łez... :(
 
Cześć Dziewczyny,
Na forum jestem nowa, w staraniach stara..i przyznam, że czytam cichaczem to forum od kilku miesięcy.
To jest ten moment życia, gdy nikt Cie nie rozumie, a tu widze tyle pozytywnego wsparcia.
My mieliśmy 4 monitoringi, 1 tylko z zastrzykiem Otrivelle, a jeden z lamette i Otrivelle. Wszystko przez to że nie udawało się od kwietnia, a potem okazało się że AMH mam bardzo niskie 0,7.
Dziewczyny, najgorzej, kiedy trzeba to robić "na pstryk" ... jakie macie z tym doświadczenia? u Nas jakoś kiepsko..szczególnie po tej drugiej stronie.. dochodzi do nawet do łez... :(

My się krótko staraliśmy ale jakoś tak jest ze jak wiadomo ze to ten czas to te stosunki jakieś takie wymuszone jak obowiązek. Nie wiem co z tym jets nie tak...
 
Mi mój A. otwarcie powiedział, że nie chce wiedzieć kiedy mam owulacje tylko kochać się tak jak wcześniej. Ja to kontrolowałam i kiedy były te dni często inicjowalam zbliżenie. Wiadomo, że A. się domyślal, ale nie było to aż tak bardzo wymuszone, przynajmniej z jego strony bo ze mną bywało różnie.
 
eh.. w pierwszych cyklach też tak robiłam, tylko teraz po zastrzyku, jest tak, że dosłownie w konkretnych godzinach trzeba.
Dziewczyny, a czy Wy wiecie po czy pęcherzyk pęka zaraz po zastrzyku? Nam lekarz kazał 24h po zastrzyku i teraz myślę czy to nie za późno?
 
reklama
Tylko pamiętaj ze ciąża pozamaciczna to poniekąd zagrożenie życia. Wiec alurat w takim przypadku nie ma co czekać bo taka ciąża sama się nie usunie :( Ale nie ma co tutaj czarnych myśli mieć. Wszytsko będzie u ciebie dobrze. Natomiast czym szybciej wykryta cp tym mniejsze jej skutki. Ja miałam już krwawienie do otrzewnej wiec operacja z otwarciem brzucha i usunięcie jajowodu. Trzymaj rękę na pulsie ale nie nakręcaj się. Będzie dobrze. W pon zobaczysz betę i na pewno będzie Ok :)
A przy pozamacicznej nie ma przyrostu bety?
 
Do góry