reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja jeszcze nie powtórzyła testu niestety, nie kupiłam dopiero muszę iść do Rossmana. Niestety z beta się nie udało, mieliśmy gości na noc... trochę się załamalam, ale wytrzymam jakoś do poniedziałku. WGL to mam dziwny ból pod pachą. Ciągnie mnie prawa pierś. Od pachy w głąb. Masakra. I mdli od rana. Zjadłam śniadanie i nie jest za dobrze [emoji58]
@Verona26 @Dwa+Trzy jak u Was Kochane sytuacja?
 
reklama
Podziwiam za wytrwałość. Ja bym ustawiła budzik na godzinę otwarcia apteki i byłabym pierwsza żeby kupić test. I natychmiast bym go zrobiła.
Zresztą jak będzie blisko mojego terminu testowania to kupię sobie z 10 żeby mieć na zapas.
Ja jeszcze nie powtórzyła testu niestety, nie kupiłam dopiero muszę iść do Rossmana. Niestety z beta się nie udało, mieliśmy gości na noc... trochę się załamalam, ale wytrzymam jakoś do poniedziałku. WGL to mam dziwny ból pod pachą. Ciągnie mnie prawa pierś. Od pachy w głąb. Masakra. I mdli od rana. Zjadłam śniadanie i nie jest za dobrze [emoji58]
 
Dziewczyny a jak z waszymi używkami podczas starań? Ograniczacie jakoś?

Ja codziennie piję 2-3 kawy.
I co parę dni strzelę sobie kieliszeczek domowej nalewki przed snem.
Papierosów nie palę bo nie lubię.
Ja zaszlam w tym cyklu, w ktorym nie mialam czasu sie zastanawiac dlaczego noe wychodzi, bo musialam zajac sie ogranizacja Swiat 😊 kawke pilam 2 razy dziennie teraz nie pije wcale bo bie moge zniesc zapachu, papierosow nie pale od 3 lat. Nie pilam tez mocniejszych rzeczy bo nie mialam kiedy. Totalnie odpuscilam mierzenie temperatury, testy owu, a zostalam tylko przy monitoringu 😊 zobaczymy jak to bedzie, dopoki nie widze serduszka nie chce sie zbytnio nakrecac
 
Jakoś w 6 tygodniu ciąży zaczęłam krwawić.
Wiesz co tak myśle o tobie
- masz mozliwosc isc do lekarza wcześniej? Wiesz gdziekolwiek wbić nawet tak bez rejestracji i powoedziec jaka jeta sytuacja. Myśle ze lekarz cię zbada na pewno jak podkręcisz ze ten ból w boku jest silny itp. Hmm kurde jutro sobota. No nic. Nie qiem co ci poradzić. Jakby cię mocno bolało to jedz na IP. Myśle ze Wszytsko jest Ok i pewnie się wiązadła rozszerzają.
I ogolnie to teraz tak sobie mysle ze moze wstrzymam sie do tego 7.01...wychodzi mi z obliczen ze to tez bedzie ok 6 tygodnia, wiec sprawa bedzie jasna 😊
 
Dziewczyny a jak z waszymi używkami podczas starań? Ograniczacie jakoś?

Ja codziennie piję 2-3 kawy.
I co parę dni strzelę sobie kieliszeczek domowej nalewki przed snem.
Papierosów nie palę bo nie lubię.
Ja kawy nie piję w ogóle, bo źle się po niej czuję. Papierosów nie palę.
Ale winkiem do kolacji czy domową naleweczką ku zdrowotności nie pogardzę ;-)
 
Dziewczyny a jak z waszymi używkami podczas starań? Ograniczacie jakoś?

Ja codziennie piję 2-3 kawy.
I co parę dni strzelę sobie kieliszeczek domowej nalewki przed snem.
Papierosów nie palę bo nie lubię.
Nie ma sensu się ograniczać, trzeba żyć normalnie. Kawe można pić normalnie w ciąży więc po co ją ograniczać? A alkohol i papierosy to już każdy sam decyduje. Ja nie ograniczam.
 
Staram się nie nakręcam. Co ma być to będzie. Zrobię jutro [emoji4]
Podziwiam za wytrwałość. Ja bym ustawiła budzik na godzinę otwarcia apteki i byłabym pierwsza żeby kupić test. I natychmiast bym go zrobiła.
Zresztą jak będzie blisko mojego terminu testowania to kupię sobie z 10 żeby mieć na zapas.
 
Jakoś nie wierzę że to ciąża. Nie mam kompletnie żadnych objawów 🙈
No ja też nie, oprócz tych pmsowych - a dziś jest już konkretny pozytyw rano z Clearblue, teraz już wierzę. Ale fakt, nie ma co się sugerować symptomami bo mogą być mylne. Ja ogólnie czuję się podchorowana, kicham, gardło mam wysuszone i ten efekt "kaca".
 

Załączniki

  • IMG_20191228_071109.jpg
    IMG_20191228_071109.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 126
Piękna kreska [emoji173]
Ja dziś nie robiłam jeszcze. Ale muli mnie od rana i nienawidzę zapachu patronem kawy od razu mam odruch wymiotny. A piłam ja na umor i do samych fusow [emoji23] Nie wiem co myśleć... Test rano mega bladzioch wieczorem już nic. Ale "kacyk" dzisiaj też jest już od 3 dni tak się czuje [emoji23][emoji23]
No ja też nie, oprócz tych pmsowych - a dziś jest już konkretny pozytyw rano z Clearblue, teraz już wierzę. Ale fakt, nie ma co się sugerować symptomami bo mogą być mylne. Ja ogólnie czuję się podchorowana, kicham, gardło mam wysuszone i ten efekt "kaca".
Do gory zdjecie tego z rana a na dole z wieczora. I biel vizira [emoji25][emoji26]
20191228_121545.jpeg
 
reklama
Dziekuje, no niestety nie mam mozliwosci teraz nigdzie isc, moj ginekolog jest teraz na urlopie. Jak bol stanie sie uciazliwy i ciagly to wtedy moze w poniedzialek gdzies sprobuje sie dostac. Tez czytalam ze moge byc to rozszerzajace sie wiezadla. Sama nie wiem juz co myslec, bo jak sie zaczynam martwic ze to pozamaciczna to mam nagle wszystkie opisane objawy, jak o tym nie mysle to czuje sie ok...ehhh glowa szaleje 😥
Jakbym siebie czytała ;) I nic Ci nie pomoże, będziesz tak gdybać do rozwiązania a później jeszcze gorzej - taka rola MatkiWariatki hahaha
Ja w pierwszej ciąży czekałam, tak to można określić bo doszukiwalam się wszelkich objawów poronienia.. W drugiej ciąży wymyśliłam aobie pozamaciczną bo tylko jedna strona bolała ;)
A każdy Nam powie, że na początku wszystkie bóle są bezpieczne dopóki nie ma krwawienia. Poza tym niby jest tak, że bólu przy poronieniu itp.nie da się nie zauważyć, jest naprawdę silny i rwący.
Głowa do góry, czekaj do 6tc bo to i tak żaden pewny termin na serduszko, u Nas min. 7 skończony musiało być bo słaby sprzęt mieli. A jak pójdziesz za szybko to zaraz będziesz szukała info na temat pustego jaja płodowego ;) to też przerabialam haha
@Verona26 @Dwa+Trzy jak u Was Kochane sytuacja?
U mnie biel ale właściwie niczego innego się nie spodziewałam bo wg ovufriend to 6dpo a wieczorem tak mnie rwało na @, że byłam pewna że w nocy dostanę. Dziwne bo dzisiaj 23dc a najkrótszy w całym swoim życiu miałam 26dniowy.
Wiarygodny będzie ten Sylwestrowy test chociaż apka teraz @ na 03.01 przewiduje ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry