reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Jakbym siebie czytała ;) I nic Ci nie pomoże, będziesz tak gdybać do rozwiązania a później jeszcze gorzej - taka rola MatkiWariatki hahaha
Ja w pierwszej ciąży czekałam, tak to można określić bo doszukiwalam się wszelkich objawów poronienia.. W drugiej ciąży wymyśliłam aobie pozamaciczną bo tylko jedna strona bolała ;)
A każdy Nam powie, że na początku wszystkie bóle są bezpieczne dopóki nie ma krwawienia. Poza tym niby jest tak, że bólu przy poronieniu itp.nie da się nie zauważyć, jest naprawdę silny i rwący.
Głowa do góry, czekaj do 6tc bo to i tak żaden pewny termin na serduszko, u Nas min. 7 skończony musiał być bo słaby sprzęt mieli. A jak pójdziesz za szybko to zaraz będziesz szukała info na temat pustego jaja płodowego ;) to też przerabialam haha

U mnie biel ale właściwie niczego innego się nie spodziewałam bo wg ovufriend to 7dpo a wieczorem tak mnie rwało na @, że byłam pewna że w nocy dostanę. Dziwne bo dzisiaj 23dc a najkrótszy w całym swoim życiu miałam 26dniowy.
Wiarygodny będzie ten Sylwestrowy test chociaż apka teraz @ na 03.01 przewiduje ..
Hahah Matka Wariatka 😂 idealny opis mnie 😊 krwawienia zadnego nie mam nawet ciuteczki 😊 czyli mowisz ze tez Cie po jednej stronie bolalo? Bo ja wlasnie w tego samego powodu ta pozamaciczna sobie uroilam 😋 dzis bylam od rana u mamy i powiedziala mi ze moglo mi sie wszystko zagniezdzic po tej prawej stronie i macicy i dlatego na razie boli akurat ta polowa. Ale pojde tego 7.01 i nawet jak jeszcze nie bedzie serduszka to rozwieje lub potwierdzi moje obawy co do pozamacicznej wiec jakas czesc choroby na glowe mi odejdzie 😂 pozostanie tylko puste jajo plodowe, ale i tu Ci powiem ze o tym tez juz wyczytalam milion rzeczy i chyba musze przestac czytac bo zanim urodze to mnie do wariatkowa wywioza 😂
 
Ja temat bede dalej drazyc 😂 Ten test plytkowy pink 10 to mi sie cos nie widzi.. jak nie dostane dzis @ to nie bede czekac tylko jutro z rana zrobie inny.. jak sie przejade z moja nadzieja to trudno, ale cos mi tu zdecydowanie nie gra..😁
Mi pink 10 nie pokazal ciazy w ogole bawet przy tej mojej 53 becie. Przed beta w poniedzialek rano jeszcze zrobilam pink 10 i nie pokazal mi nic. Te z rossmana facelle 10 pokazywaly bladego bladziocha, a konkretniejsza kreche pokazal dopiero bobo test 😂
 
Hahah Matka Wariatka 😂 idealny opis mnie 😊 krwawienia zadnego nie mam nawet ciuteczki 😊 czyli mowisz ze tez Cie po jednej stronie bolalo? Bo ja wlasnie w tego samego powodu ta pozamaciczna sobie uroilam 😋 dzis bylam od rana u mamy i powiedziala mi ze moglo mi sie wszystko zagniezdzic po tej prawej stronie i macicy i dlatego na razie boli akurat ta polowa. Ale pojde tego 7.01 i nawet jak jeszcze nie bedzie serduszka to rozwieje lub potwierdzi moje obawy co do pozamacicznej wiec jakas czesc choroby na glowe mi odejdzie 😂 pozostanie tylko puste jajo plodowe, ale i tu Ci powiem ze o tym tez juz wyczytalam milion rzeczy i chyba musze przestac czytac bo zanim urodze to mnie do wariatkowa wywioza 😂
Luzik. W pierwszej ciąży z każdym rwaniem byłam na IzbiePrzyjeć więc doskonale rozumiem, co się potrafi uroić haha Ostrzegam, że lekarze są mało wyrozumiali dla Pierworódek haha
Tak, na pewno miałam wszystkie objawy pozamacicznej haha Mój pęknięty jajowód ogląda właśnie bajkę ze słoikiem nutelli między kolanami ;)
U mnie pierwsza ciąża faktycznie była zagrożona i walczyliśmy o utrzymanie od 20tc ale początki to były tylko moje fiksacje ;)
 
Mi pink 10 nie pokazal ciazy w ogole bawet przy tej mojej 53 becie. Przed beta w poniedzialek rano jeszcze zrobilam pink 10 i nie pokazal mi nic. Te z rossmana facelle 10 pokazywaly bladego bladziocha, a konkretniejsza kreche pokazal dopiero bobo test 😂
Kupie albo facelle albo tego boba 😁 Albo nawet oba! Hahaha
 
Mi pink 10 nie pokazal ciazy w ogole bawet przy tej mojej 53 becie. Przed beta w poniedzialek rano jeszcze zrobilam pink 10 i nie pokazal mi nic. Te z rossmana facelle 10 pokazywaly bladego bladziocha, a konkretniejsza kreche pokazal dopiero bobo test 😂
Ja mam bobo test, zrobię dzisiaj jak nie dostanę okresu do wieczora.
 
Mi pink 10 nie pokazal ciazy w ogole bawet przy tej mojej 53 becie. Przed beta w poniedzialek rano jeszcze zrobilam pink 10 i nie pokazal mi nic. Te z rossmana facelle 10 pokazywaly bladego bladziocha, a konkretniejsza kreche pokazal dopiero bobo test [emoji23]
Bobo test dokładnie ten?
Screenshot_2019-12-28-12-39-35-413_com.android.browser.jpeg
 
reklama
Do góry