reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dziewczyny wlasnie jestem po wizycie mojej siostry zmezem i recznym synkiem i powiedzialam jej o ciazy i swoich obawach i mega mnie uspokoila 😊 dlufo z mezem sie starali bo 4 lata i ona pierwsza ciaze miala biochemiczna z drugiej jest malec i powiedziala mi ze ja tez najpierw bolalo po jednej stronie takze mam nie panikowac 😊 u nas chyba to rodzinne po prostu 😊
I pytanie z innej beczki zupelnie- jak z kapielami w ciazy, w sensie ja czesto lubie sobie nalac duuuzoo bardzo cieplej wody do wanny z solami do kapieli itp. Czy w ciazy takie "gorace" kapiele to sa wskazane czy nie?
 
reklama
Nie. Gorące kąpiele nie są wskazane.
Dziewczyny wlasnie jestem po wizycie mojej siostry zmezem i recznym synkiem i powiedzialam jej o ciazy i swoich obawach i mega mnie uspokoila [emoji4] dlufo z mezem sie starali bo 4 lata i ona pierwsza ciaze miala biochemiczna z drugiej jest malec i powiedziala mi ze ja tez najpierw bolalo po jednej stronie takze mam nie panikowac [emoji4] u nas chyba to rodzinne po prostu [emoji4]
I pytanie z innej beczki zupelnie- jak z kapielami w ciazy, w sensie ja czesto lubie sobie nalac duuuzoo bardzo cieplej wody do wanny z solami do kapieli itp. Czy w ciazy takie "gorace" kapiele to sa wskazane czy nie?
 
Dziewczyny wlasnie jestem po wizycie mojej siostry zmezem i recznym synkiem i powiedzialam jej o ciazy i swoich obawach i mega mnie uspokoila 😊 dlufo z mezem sie starali bo 4 lata i ona pierwsza ciaze miala biochemiczna z drugiej jest malec i powiedziala mi ze ja tez najpierw bolalo po jednej stronie takze mam nie panikowac 😊 u nas chyba to rodzinne po prostu 😊
I pytanie z innej beczki zupelnie- jak z kapielami w ciazy, w sensie ja czesto lubie sobie nalac duuuzoo bardzo cieplej wody do wanny z solami do kapieli itp. Czy w ciazy takie "gorace" kapiele to sa wskazane czy nie?
Absolutnie nie wskazane.
 
Ja też jutro rano. Brzuch też dzisiaj boli czuje się jakby miała @przyjść zaraz... Ale bardziej ciągnie niż skurcze.i tak trochę bardziej w pachwinach. I cycki okropnie rwa... [emoji58][emoji25]
Ja jutro rano o ile @ nie przyjdzie. Brzuch najbardziej pobolewa jak duzo pochodze albo jak sie zestresuje.. teraz nie ma sensu bo latam ciagle do kibelka.
 
reklama
Do góry