reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

U mnie tak jak mówiłam @ coraz blizej. Wczoraj po przytulankach czerwona krew, zawsze tak mam blisko pprzed okresem . Szyjka dzis tez jakby mieksza , choc to jeszcze nie moja pora jej badania. Test oczywiscie biel wiec czekam na @
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj śniło mi się, że @ przyszła. Ale w realu nadal biały śluz. I nadal boli brzuch, ehh już 3 dzień.

Na teście biel wizira :-( :(

Jeśli @ się nie zjawi, to w poniedziałek znowu teścik ;-)
 
U mnie dziś 28dc i gruba krecha na teście owulacyjnym plus śluz jak białko jajka, wcześniej od 10dc ciagle miałam kreski na testach, aż załatwiałam się co jest. Termin @ miałam na sylwestra, ale po dzisiejszym dniu już zgłupiałam 🤷🏻‍♀️
Zrobiłam wczoraj jeszcze strumieniowy test owulacyjny i kreska jest mocniejsza . Nie kupię już więcej paskowych są mega badziewne. Ale u Ciebie 28 DC i owulacja szok ! Ile to jeszcze czekania 🙈
 
Ja dzisiaj już nie wytrzymałam i również zrobiłam test. Oczywiście biało. Brzuch mnie oczywiście zaczyna pobolewać na @. Jakoś w tym miesiącu ciężko to przechodzę - straszne doły łapie. Muszę psychicznie się ogarnąć, bo do głowy dostanę.
Dziewczyny mam testy z biedronki - Czy one są coś warte? Miała któraś ?
 
Dziewczyny, ja sie tak zastanawiam oczywsicie dopoki @ nie przyjdzie robie sobie pewnie niepotrzebnie nadzieje.. czy to mozliwe, ze w 13 dpo nic nie widac na testach? Mozliwe ze moze wyjsc pozniej?
 
Dziewczyny, ja sie tak zastanawiam oczywsicie dopoki @ nie przyjdzie robie sobie pewnie niepotrzebnie nadzieje.. czy to mozliwe, ze w 13 dpo nic nie widac na testach? Mozliwe ze moze wyjsc pozniej?
Mi z córką wyszedł test tydzień po terminie dopiero (czułość 25).
Mnie już 3 dzień brzuch boli na @...

Mam nadzieję, że w poniedziałek potestujemy razem znów :-)
 
reklama
Do góry