reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Hejka hej, witam się w 31 dniu cyklu, okresu nadal brak 🙈
A no i testu nie zrobiłam bo jakoś nie ogarnęłam poranka, musiałam lecieć z psem na dwór i szybko się wysikałam, a poza tym zastanawiam się do czego dziewczyny sikacie żeby pobrać krew do pipetki? 😂
Ale ten pink kupilam wczoraj i mial w zestawie taki foliowy woreczek.. ja sie balam ze sie obsikam wiec wzielam swoj hahaha
 
Podziwiam Cię za cierpliwość. Ja bym nie wytrzymała [emoji38]
Hejka hej, witam się w 31 dniu cyklu, okresu nadal brak [emoji85]
A no i testu nie zrobiłam bo jakoś nie ogarnęłam poranka, musiałam lecieć z psem na dwór i szybko się wysikałam, a poza tym zastanawiam się do czego dziewczyny sikacie żeby pobrać mocz do pipetki? [emoji23]
 
Ale ten pink kupilam wczoraj i mial w zestawie taki foliowy woreczek.. ja sie balam ze sie obsikam wiec wzielam swoj hahaha
Woreczek? Jak można nasikać do woreczka 😅🤦‍♀️
Ostatnio tu pisałam że w piątek robię pierwszy test w życiu ale potem mi się przypomniało że robiłam jeden na początku roku jak miałam bliżej nieokreślone dolegliwości różnego typu i tam był taki mały płaski plastikowy pojemniczek do nasikania. Myślałam że są we wszystkich testach 😅
 
Hejka hej, witam się w 31 dniu cyklu, okresu nadal brak 🙈
A no i testu nie zrobiłam bo jakoś nie ogarnęłam poranka, musiałam lecieć z psem na dwór i szybko się wysikałam, a poza tym zastanawiam się do czego dziewczyny sikacie żeby pobrać mocz do pipetki? 😂
Ja robie tez testy owu wiec mam plastikowa wieksza nakretne (od pianki do mycia twarzy 😂) i jej uzywam do testow :) czasem w testach sa pojemniczki dolaczone
 
reklama
Woreczek? Jak można nasikać do woreczka 😅🤦‍♀️
Ostatnio tu pisałam że w piątek robię pierwszy test w życiu ale potem mi się przypomniało że robiłam jeden na początku roku jak miałam bliżej nieokreślone dolegliwości różnego typu i tam był taki mały płaski plastikowy pojemniczek do nasikania. Myślałam że są we wszystkich testach 😅
Dla mnie wyglada jak woreczek ale pisza ze to pojemnik 😂
 
Do góry