reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Mi z córką wyszedł test tydzień po terminie dopiero (czułość 25).
Mnie już 3 dzień brzuch boli na @...

Mam nadzieję, że w poniedziałek potestujemy razem znów :-)
Mnie 2 miesiace temu wyszedl cien cienia w 14 dpo na tescie o czulosci 20 wiec myslalam ze teraz na 10 to spokojnie powinno byc widac.. no nic. Czekam jak sie sprawy rozwina. Krzyze mnie bola :(
 
reklama
To znowu idziemy równo [emoji4] razem raźniej

To pisz kiedy będziesz owulacje czuła. Ja mam 9.01 wizytę u lekarza to podpytam przy okazji o pęcherzyk a potem 23.01 to tez zobaczę czy już po [emoji4] Ja w styczniu JesCE nie startuje. W lutym może tez jeszcze nie ale w marcu mam nadzije ze będziemy mieć zielone światło i podzialamy [emoji4]
Także nie idźmy dalej razem- zaciążąj w styczniu [emoji4] ilu dniowe masz cykle?
 
IMG_7026.JPG


Tak dla poprawy humoru ;)
 
Zrobiłam wczoraj jeszcze strumieniowy test owulacyjny i kreska jest mocniejsza . Nie kupię już więcej paskowych są mega badziewne. Ale u Ciebie 28 DC i owulacja szok ! Ile to jeszcze czekania [emoji85]

Pierwszy raz w życiu mam taki długi i jakiś taki dziwny ten cykl. 🤷🏻‍♀️
I tez uważam, ze te strumieniowe są dużo lepsze od tych paskowych. Jak wyczerpie zapas, który mam z Allegro to zainwestuje w strumieniowe, chociaż po cichu liczę, ze się uda przez te 3 miesiące. [emoji23]
 
To pisz kiedy będziesz owulacje czuła. Ja mam 9.01 wizytę u lekarza to podpytam przy okazji o pęcherzyk a potem 23.01 to tez zobaczę czy już po [emoji4] Ja w styczniu JesCE nie startuje. W lutym może tez jeszcze nie ale w marcu mam nadzije ze będziemy mieć zielone światło i podzialamy [emoji4]
Także nie idźmy dalej razem- zaciążąj w styczniu [emoji4] ilu dniowe masz cykle?
Zawsze miałam tak 27-28 ale ten cykl coś mi się przedłużył i trwał 30dni. Owulacje miewam koło 15dc, w grudniu byłam na monitoringu i potwierdziło się ze owu 15dc. Z jednej str dobrze ze mi się ten cykl przedłużył bo owu by normalnie wypadła jak będę na wyjeździe służbowym a dzięki temu ze @ przyszła dopiero dziś owu wyjdzie po moim powrocie ;) w styczniu tez planujemy badanie nasienia męża wiec możliwe ze znowu się czegoś dowiemy
 
@Agbieva, ja nie miałam, ale testów się narobiłam w życiu, ze ohoho i najbardziej lubię jednak te strumieniowe z rossmana check&go. Szybko mi ciąże pokazały dość wyraźnie i nigdy nie pokazały fałszywych kresek, a Pink np kilka razy.
@ElaStyczna , możliwe[emoji846] jedynie beta da Ci 100% pewności [emoji846]
@HappyBabyMama, @MonDiet ahhh, 2020 będzie Wasz
 
U mnie tak jak mówiłam @ coraz blizej. Wczoraj po przytulankach czerwona krew, zawsze tak mam blisko pprzed okresem . Szyjka dzis tez jakby mieksza , choc to jeszcze nie moja pora jej badania. Test oczywiscie biel wiec czekam na @
Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Krew po przytulankach i już wiedziałam że będę miała okres.
 
Ja dzisiaj już nie wytrzymałam i również zrobiłam test. Oczywiście biało. Brzuch mnie oczywiście zaczyna pobolewać na @. Jakoś w tym miesiącu ciężko to przechodzę - straszne doły łapie. Muszę psychicznie się ogarnąć, bo do głowy dostanę.
Dziewczyny mam testy z biedronki - Czy one są coś warte? Miała któraś ?
Ja robiłam 29 dc ten z biedry i nic nie wyszło, dzisiaj drugi dzień spóźnia się okres.
 
Hejka hej, witam się w 31 dniu cyklu, okresu nadal brak 🙈
A no i testu nie zrobiłam bo jakoś nie ogarnęłam poranka, musiałam lecieć z psem na dwór i szybko się wysikałam, a poza tym zastanawiam się do czego dziewczyny sikacie żeby pobrać mocz do pipetki? 😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka hej, witam się w 31 dniu cyklu, okresu nadal brak 🙈
A no i testu nie zrobiłam bo jakoś nie ogarnęłam poranka, musiałam lecieć z psem na dwór i szybko się wysikałam, a poza tym zastanawiam się do czego dziewczyny sikacie żeby pobrać krew do pipetki? 😂
Rozumiem ze chodzilo o mocz. Moj maz wycial mi z butelki tzw kubeczek haha
 
Do góry