reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Jeżeli jest jakakolwiek szansa to trzymam mocno kciuki
Ja z seksem to już tak mam od jakiegoś czasu że mi się nie chce bo z tyłu głowy mam że robię to by zajsc w ciążę. Tęsknię za okresem jak już byłam w ciąży to strasznie mi się chciało i to tylko dla przyjemności ;) teraz no mąż przypomina ( jak wczoraj) że mieliśmy co dwa dni a wczoraj był trzeci haha
Nie dołuj się kochana jesteśmy z Tobą
Czy jest szansa... powiem szczerze że słysząc jakie cuda się czasami dzieją to szansa zawsze jest, chociaż na zdrowy rozsądek to nie ma. Ale czy nasze organizmy funkcjonują zgodnie że zdrowym rozsądkiem?
 
reklama
Dziewczyny ja juz po becie i Pani w przychodni mnie zabila bo badanie samo w sobie drogie nie bylo 25zl ale wyniki po Świetach, na moje pytanie czy jutro nie można ich miec odpowiedziala tylko ze jak mi zalezy mam sie dowiadywac jutro, ale ona watpi...
 
Jak @ nie przyjdzie to zrobię oczywiście test ale jakoś sceptyczne podchodzę, wydaje mi się ze jakby miała być ciąża to już chociaż cień by wyszedł
Czytam o tych testach teraz ciągle i opinie są bardzo podzielone...sporo testow nie wykrywa bardzo wczesnej ciazy takze nic sie nie martw. Ja poszlam na bete' zeby miec pewnosc, bo tym testom to ja nie wierze chyba jednak...
 
reklama
Do góry