reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dzięki:) ja robię takim testem z Allegro chińskim wiec zawsze mogę się pocieszać ze to jakiś badziew 😂😂😂
Ja to oszalalam, bo przeczytalam gdzies ze testy ciazowe z rossmana sa wadliwe i pokazuja ciaze wlasnie w taki sposob jasniutkiej kreseczki i odwalilo mi. Kupilam inne testy i tez wyszedl taki bladzioch ze masakra za kazdym razem (zrobilam ich z 10 z czego 5 bylo z rossmana wlasnie) i prawir wszystkie pokazaly mi bladziocha oprocz Pinka strumieniowego rowniez z rossmana. Mi pozostaje czekac na bete i liczyc, ze cud sie spelni :)
 
reklama
A u mnie chyba cykl będzie na straty bo Szanowny odmawia współpracy. Wiecznie zmęczony i nie na siły...
Brykanko było tylko zaraz po @ ale wtedy to raczej dni niepłodne.
 
Ja to oszalalam, bo przeczytalam gdzies ze testy ciazowe z rossmana sa wadliwe i pokazuja ciaze wlasnie w taki sposob jasniutkiej kreseczki i odwalilo mi. Kupilam inne testy i tez wyszedl taki bladzioch ze masakra za kazdym razem (zrobilam ich z 10 z czego 5 bylo z rossmana wlasnie) i prawir wszystkie pokazaly mi bladziocha oprocz Pinka strumieniowego rowniez z rossmana. Mi pozostaje czekac na bete i liczyc, ze cud sie spelni :)
Będzie dobrze! Jak już jest bladzioch na kilku testach to bardzo realna szansa, trzymam kciuki zeby beta była przed świetami ✊🏼
 
A u mnie chyba cykl będzie na straty bo Szanowny odmawia współpracy. Wiecznie zmęczony i nie na siły...
Brykanko było tylko zaraz po @ ale wtedy to raczej dni niepłodne.
Czasami tak bywa, mysle ze mężczyzni tez jakos na swoj sposob to wszystko przezywaja i czasami jak sie zablokuja to nic ich nie moze odblokowac, dopoki sami sie nie odblokuja w glowie.
 
Ja to oszalalam, bo przeczytalam gdzies ze testy ciazowe z rossmana sa wadliwe i pokazuja ciaze wlasnie w taki sposob jasniutkiej kreseczki i odwalilo mi. Kupilam inne testy i tez wyszedl taki bladzioch ze masakra za kazdym razem (zrobilam ich z 10 z czego 5 bylo z rossmana wlasnie) i prawir wszystkie pokazaly mi bladziocha oprocz Pinka strumieniowego rowniez z rossmana. Mi pozostaje czekac na bete i liczyc, ze cud sie spelni :)

Mi pink różowy strumieniowy o czułości 10 nigdy nie wyszedł. Tzn zawsze wychodził na negatywny.
Płytkowy owszem, z większa czułością, wychodził zgodnie z prawda. Ten strumieniowy nigdy.
 
Będzie dobrze! Jak już jest bladzioch na kilku testach to bardzo realna szansa, trzymam kciuki zeby beta była przed świetami ✊🏼
Oby :) i tak nie moge jeszcze nawet sie przyzwyczaic do mysli, ze a moze to ciaza :) tyle staran, wizyt u gina, testow owu, mierzenia temp. i ciagle nic, a tu nagle jak prawie odpuscilismy (zostalam tylko przy minitoringu u gina, reszte odpuscilam) bladziochy wychodza jakies pierwsze w zyciu :) i moja pierwsza w zyciu beta :)
 
A u mnie chyba cykl będzie na straty bo Szanowny odmawia współpracy. Wiecznie zmęczony i nie na siły...
Brykanko było tylko zaraz po @ ale wtedy to raczej dni niepłodne.

Mój sam pilnował dni i mnie męczył. Podchodziłam do tego, ze nic się nie stanie jak kilka cykli nic nie wyjdzie. A on, jak nie on, jakby mógł to codziennie by się przytulał.
No i... udało mu się. Jak to kiedyś się mówiło, „zalał formę” [emoji23]
Myślałam, ze mu minie jak powiem, ze jestem w ciąży. Nie.
Całe szczęście jesteśmy u rodziców.
Śpię spokojnie [emoji23]
 
Mój sam pilnował dni i mnie męczył. Podchodziłam do tego, ze nic się nie stanie jak kilka cykli nic nie wyjdzie. A on, jak nie on, jakby mógł to codziennie by się przytulał.
No i... udało mu się. Jak to kiedyś się mówiło, „zalał formę” [emoji23]
Myślałam, ze mu minie jak powiem, ze jestem w ciąży. Nie.
Całe szczęście jesteśmy u rodziców.
Śpię spokojnie [emoji23]
Moze zakochal sie w Tobie kolejny raz :) moj mąz tak wlasnie powiedzial na poczatku naszych przytulanek w cyklu i pozniej atakowalismy sie na zmiane codziennie przez kilka ladnych dni i to dla przyjemnosci :) i chyba rowniez wtedy "zalal forme" :p czekamy na bete.
 
reklama
Moze zakochal sie w Tobie kolejny raz :) moj mąz tak wlasnie powiedzial na poczatku naszych przytulanek w cyklu i pozniej atakowalismy sie na zmiane codziennie przez kilka ladnych dni i to dla przyjemnosci :) i chyba rowniez wtedy "zalal forme" :p czekamy na bete.

Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)
Nie przejmuj się pinkiem strumieniowym. Jest napisane, ze super czuły, wykrywa betę na poziomie 10, a to kupa prawda. Następny robiłam o czułości 25 i wychodził pozytywny.
Dwie takie sytuacje miałam z tym strumieniowym i dwa razy pomimo ciąży pokazał mi negatyw
 
Do góry