reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)
Nie przejmuj się pinkiem strumieniowym. Jest napisane, ze super czuły, wykrywa betę na poziomie 10, a to kupa prawda. Następny robiłam o czułości 25 i wychodził pozytywny.
Dwie takie sytuacje miałam z tym strumieniowym i dwa razy pomimo ciąży pokazał mi negatyw
Dziekuję, jestem dużo spokojniejsza :)
 
reklama
Moze zakochal sie w Tobie kolejny raz :) moj mąz tak wlasnie powiedzial na poczatku naszych przytulanek w cyklu i pozniej atakowalismy sie na zmiane codziennie przez kilka ladnych dni i to dla przyjemnosci :) i chyba rowniez wtedy "zalal forme" :p czekamy na bete.

Z ostatniego czasu tych przytulanek mam już trochę dosyć, wiec przerwa dobrze nam zrobi :)
Już miałam mu nawet powiedzieć, ze co za dużo to niezdrowo, ze teraz tak będziemy się kochać to na później chęci nie zostanie. Całe szczęście tego nie zrobiłam, bo nie zdążyłam :)
 
Z ostatniego czasu tych przytulanek mam już trochę dosyć, wiec przerwa dobrze nam zrobi :)
Już miałam mu nawet powiedzieć, ze co za dużo to niezdrowo, ze teraz tak będziemy się kochać to na później chęci nie zostanie. Całe szczęście tego nie zrobiłam, bo nie zdążyłam :)
Ach te chłopy :) ale czym bez nich byłby świat :) a poza tym moja babcia zawsze powtarza, ze "czlowiek najedzony nie jada na miescie" i tyczy sie to tak samo mezczyzn i kobiet :)
 
Teraz to juz nie wiem jakim testem najlepiej testowac ;) mam w domu tylko jeden taki z rosmana w fioletowym opakowaniu.
@Milipiet Ty mialas troche pozniej owulacje a mimo wszystko masz juz cienie. Nie martw sie, bedzie dobrze ;) w jakim laboratorium robilas?
 
reklama
Do góry