reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Kochane, dawno mnie tu nie było, moje życie to ostatnio istny rolercoaster... W rodzinie same dramaty, w pracy i w domu mega stres... Byłam u ginekologa na kontroli i stwierdził, że szansy w tym miesiącu nie widzi, do tego kazał się wstrzymać 2 miesiące ze względu na leki... Przeżyłam totalne załamanie. @ mi się spóźnia i byłam pewna, że to stres, ale byłam w Rossmannie, test na promocji kupiłam "na zaś", bo w domu i tak mam całą armię... Zrobiłam tak bezwiednie i bez nadziei test. pozytywny, ale mu nie zaufalam, w koncu z promocji [emoji23] więc zrobiłam drugi, kupiony w aptece. Też pozytyw.
Natychmiast pojechałam do gina i oto mamy ciążę [emoji179] doktor nie miał żadnych wątpliwości [emoji179]
 
reklama
Kochane, dawno mnie tu nie było, moje życie to ostatnio istny rolercoaster... W rodzinie same dramaty, w pracy i w domu mega stres... Byłam u ginekologa na kontroli i stwierdził, że szansy w tym miesiącu nie widzi, do tego kazał się wstrzymać 2 miesiące ze względu na leki... Przeżyłam totalne załamanie. @ mi się spóźnia i byłam pewna, że to stres, ale byłam w Rossmannie, test na promocji kupiłam "na zaś", bo w domu i tak mam całą armię... Zrobiłam tak bezwiednie i bez nadziei test. pozytywny, ale mu nie zaufalam, w koncu z promocji [emoji23] więc zrobiłam drugi, kupiony w aptece. Też pozytyw.
Natychmiast pojechałam do gina i oto mamy ciążę [emoji179] doktor nie miał żadnych wątpliwości [emoji179]

Gratuluje :)

Uwielbiam takie historie.

Z reszta mam córeczkę z podobnej sytuacji, z tym ze ja byłam mniej więcej 5dni przed okresem u gina stwierdził, ze cykl bezowulacyjny, ze torbiel. Wiec czekałam na ten okres nie przychodził...w końcu po 4dniach spóźnienia zrobiłam test i druga kreska aż biła po oczach...pobiegłam na betę a tam ponad 1000 :)
Wiec nie zawsze cykl „bezowulacyjny” okazuje się bezowulacyjnym...trzeba działać i współżyć mimo spisania na straty :)
 
24dc w niedziele bedzie 28dc, 2 dni przed @, a przynajmniej tak mysle, chyba ze znowu sie cos poprzestawia. Jak na razie zmian w sobie nie widze poza lekkimi bolami jajnika gdzie odbyla sie owu i bolu podbrzusza, ktory mam tez przed @. Moze troche bardziej "mokro" niz zwykle ale do okresu jeszcze troszke. Kupilam 3 testy w tym jeden o czulosc 10, dwa pozostale 25 wiec zostawiam na pozniej :) Oszaleje z tego oczekiwania :) oby owocnego :)
Trzymam kciuki za testowanie :)
 
Hej kobietki
Podobno przyjmowania kwasu nie powinno się przerywać. Pewne rezerwy na których nam zależy są trochę tracone ;)

Ja nie badałam hormonów. Nie wiem co się pogmatwało z tym okresem. Może to kwestia niedrożnego jajowodu?

Ciesze sie że kolejne bety są takie wysokie :) Gratulacje
 
Gratuluje :)

Uwielbiam takie historie.

Z reszta mam córeczkę z podobnej sytuacji, z tym ze ja byłam mniej więcej 5dni przed okresem u gina stwierdził, ze cykl bezowulacyjny, ze torbiel. Wiec czekałam na ten okres nie przychodził...w końcu po 4dniach spóźnienia zrobiłam test i druga kreska aż biła po oczach...pobiegłam na betę a tam ponad 1000 :)
Wiec nie zawsze cykl „bezowulacyjny” okazuje się bezowulacyjnym...trzeba działać i współżyć mimo spisania na straty :)
dziękuję [emoji179]
Mój pan doktor 10 grudnia stwierdził, że pecherzyk nie pękł i nie pęknie. A tu dziś już widoczny mały zarodek na usg
 
Dziewczyny kochane a powiedzcie Wy mi czy bierzecie kwas foliowy, a jezeli tak to jak dlugo? Zaczęlam sie nad tym zastanawiac, bo ja juz biore kwas prawie rok kazdego dnia z nadzieja, ze potrzebnie i zastanawiam sie czy trzeba jakas przerwe robic lub cos w tym stylu...
Ja najpierw bralam sam kwas foliowy jakies 3 miesiace, potem ovarin 2x1 plus witaminki, teraz inofem 2x1 w tym jest kwas foliowy plus witaminki.
 
Hej kobietki
Podobno przyjmowania kwasu nie powinno się przerywać. Pewne rezerwy na których nam zależy są trochę tracone ;)

Ja nie badałam hormonów. Nie wiem co się pogmatwało z tym okresem. Może to kwestia niedrożnego jajowodu?

Ciesze sie że kolejne bety są takie wysokie :) Gratulacje

Jajowod nie ma nic do okresu. Może tez ci się jakaś torbiel zrobiła jak mi
 
Ja najpierw bralam sam kwas foliowy jakies 3 miesiace, potem ovarin 2x1 plus witaminki, teraz inofem 2x1 w tym jest kwas foliowy plus witaminki.
Ja jako weteranka to już nic nie biorę. Czasem jakaś multiwitamina do picia a tak to nic.
No i leki na ciśnienie bo starość nie radość... ;-)

Kiedyś kiedy miałam w sobie więcej nadziei to owszem brałam jakieś kwasy, witaminy, jadłam dużo jajek, piłam mało kawy i w ogóle byłam och i ach...
 
Ja jako weteranka to już nic nie biorę. Czasem jakaś multiwitamina do picia a tak to nic.
No i leki na ciśnienie bo starość nie radość... ;-)

Kiedyś kiedy miałam w sobie więcej nadziei to owszem brałam jakieś kwasy, witaminy, jadłam dużo jajek, piłam mało kawy i w ogóle byłam och i ach...
Czyli nie warto nic brac ,😂
 
reklama
Nie mam żadnych torbieli. Byłam badana pod tym kątem, nie znaleźli u mnie żadnych zmian.

Myślę, że nie do końca tak nie ma. Wszystko ma wpływ. Może jajnik nieprawidłowo wydziela hormony za mało coś, nie wiem nie jestem lekarzem ;) ale za pewne przyczyn może być wiele.
 
Do góry