reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja robiłam w 10 dpo, o ile w ogóle wtedy była i też była biel :( ale test o czułości 25.
A właśnie jeśli domniemana owu była 5 grudnia to jako pierwszy dzień liczę 5 czy 6 grudnia? bo sama nie wiem. Skoro zrobiłam test w sobotę 14 grudnia to był to 9 czy 10 dpo?

Mnie pozytywny test owulacyjny był 6grudnia. Aplikacja wyznaczyła mi owulacje na 7grudnia i 8grudnia liczy jako 1dpo.
Natomiast moim zdaniem owulacja była 8 grudnia (ostatni dzień płodnego śluzu) 9 grudnia juz lepki i moim zdaniem to 1dpo.
Dlatego mam rozbieżność 1 dnia.

Jelśli u Ciebie owu była 5 grudnia to ja bym liczyła 6grudnia 1dpo. Jelśli zrobiłaś test 14 grudnia to był 9dpo. I powiem, ze test czułości 25 to mógł pokazać fałszywie ujemny wynik, na tak wczesnym etapie tylko 10tki.
 
reklama
U mnie dzisiaj 2 mnie przed @... podkusilo mnie teraz na sama noc i lipa. Nawet cienia nie widzę [emoji58]
20191218_201647.jpeg
 
reklama
Do góry