reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Jeszcze mam to szczęście ze mam dużo śluzu płodnego i bolą mnie jajniki wiec to tez jakiś wyznacznik owulacji no ale się nie udaje . Z pierwsze córka zaszłam w 1cyklu starań , z synem chyba 3 albo 4 , potem z moim aniołkiem w 3 cyklu. Wiec niby szybko ale teraz coś czuje ze po tym poronieniu które miało miejsce 10 lipca ( 8 tyg ciąży ) jakoś mój organizm się rozregulował . Co prawda mam nadal objawu owulacji no ale zobaczymy co pokażą kolejne miesiące
Ja poronilam 16lipca wiec bardzo podobnie. Tez czekam az sie uda choc moja gin mowila ze przez wahania hormonow moze byc ciut trudniej. No i faktycznie ostatnie dwa cykle nie wypalily..
 
reklama
Powiedzcie mi, bo gdzies kiedys przeczytałam ze po poronieniu łatwo jest zajsc w ciaze w pierwszym cyklu. Czy to prawda?
Ja dwa razy po poronieniu zaszłam w ciążę od razu. Ale przed poronieniem też zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań więc nie wiem czy to przez poronienia tak szybko zaskakiwało czy taka byłam wtedy płodna ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja się nigdy z taką niską beta nie spotkałam. Może przyrosty nie były jakieś małe ale skoro była pewna terminu owulacji to beta jak dla mnie niska. Sama miałam w 5tc betę ponad 2tys.


To testujemy razem :)
Ola właśnie, pamiętasz który tydzień i który dzień miałaś ponad 2 tys? Ja zrobiłam teraz kolejną betę w 5t2d i wyszła mi 2576. Przyrosty wychodzą po 127%.
 
reklama
Do góry