reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Czy wasze dzieci bawią się dzisiaj w Halloween a może wy dziewczyny macie jakieś imprezy dla dorosłych zaplanowane????
Ja kupiłam wczoraj kg cukierków żeby mieć dla tych grup pukajacych do drzwi i w tym roku postanowiłam zrobić M makijaż truposza, i on będzie otwierał drzwi, niech dzieciaki z sąsiedztwa trochę się boją......
 
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa,witam was serdecznie, czytam wasze posty już od kilku tygodni a dziś postanowilam do was dołączyć, zdecydowanie potrzebuje motywacji i wsparcia. Staramy się z mężem od 3 cykli ( wiem ze to niedługo, ale już tracę cierpliwość i nadzieje) boje się ze kiedyś oszaleje. Cykle mam regularne 28 dni , owulacje tez zawsze koło 15 dc, sprawdzam na testach owulacyjnych + klucie jajnika zawsze czuje. Dziś 30dc już miałam nadzieje ze może tym razem się udało a tu @ :( myśle ze stres robi swoje.
Gratuluje wszystkim II kresek i staram się nie stracić nadzieji :)
 
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa,witam was serdecznie, czytam wasze posty już od kilku tygodni a dziś postanowilam do was dołączyć, zdecydowanie potrzebuje motywacji i wsparcia. Staramy się z mężem od 3 cykli ( wiem ze to niedługo, ale już tracę cierpliwość i nadzieje) boje się ze kiedyś oszaleje. Cykle mam regularne 28 dni , owulacje tez zawsze koło 15 dc, sprawdzam na testach owulacyjnych + klucie jajnika zawsze czuje. Dziś 30dc już miałam nadzieje ze może tym razem się udało a tu @ :( myśle ze stres robi swoje.
Gratuluje wszystkim II kresek i staram się nie stracić nadzieji :)
Witaj, pojawiłas się z tym super zdjęciem zaraz po moim pytaniu o halloween. :)
No niestety taką zależność widzę tu na forum. Wszystkie mamy regularne cykle, regularne owu ale do czasu starań, bo jak się staramy to na WSZYSTKO zwracamy uwagę jak nigdy wcześniej.

Spróbuj się nie stresować a wszystko będzie dobrze. :)
 
reklama
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa,witam was serdecznie, czytam wasze posty już od kilku tygodni a dziś postanowilam do was dołączyć, zdecydowanie potrzebuje motywacji i wsparcia. Staramy się z mężem od 3 cykli ( wiem ze to niedługo, ale już tracę cierpliwość i nadzieje) boje się ze kiedyś oszaleje. Cykle mam regularne 28 dni , owulacje tez zawsze koło 15 dc, sprawdzam na testach owulacyjnych + klucie jajnika zawsze czuje. Dziś 30dc już miałam nadzieje ze może tym razem się udało a tu @ :( myśle ze stres robi swoje.
Gratuluje wszystkim II kresek i staram się nie stracić nadzieji :)

Witaj :*

Super ze do nas dołączyłeś :*

Oby ten cykl był tym szczęśliwym :*
 
Do góry