reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Hej dziewczyny. Przypadkiem dziś natknelam się w necie na taki specyfik pomagający zajść w ciążę prefert vaginal. Czy któraś z Was o nim słyszała? Albo zna jakieś historie które zakończyły się pozytywnie po zastosowaniu?
 
Hej dziewczyny. Przypadkiem dziś natknelam się w necie na taki specyfik pomagający zajść w ciążę prefert vaginal. Czy któraś z Was o nim słyszała? Albo zna jakieś historie które zakończyły się pozytywnie po zastosowaniu?
O tym nie słyszałam ale pewnie cos jak conceive plus, zel ktory niby pomaga plemnikom, przedłuża ich żywotność i ułatwia drogę do "celu" :)
 
Melduję się po wizycie. Niestety jestem juz po owulacji dziś 14 dzień cyklu ,dr twierdzi że była wczoraj . A nie było na weekendzie staram małżonek w pracy .A dziś to już po ptakach...
 
Melduję się po wizycie. Niestety jestem juz po owulacji dziś 14 dzień cyklu ,dr twierdzi że była wczoraj . A nie było na weekendzie staram małżonek w pracy .A dziś to już po ptakach...

A nie czułaś nic jak była owulacja- żadnego śluzu ? Bólu jajników ?! Kurczę szkoda troszkę , ale możecie spróbować zawsze jest nadzieje Ze lekarz się pomyliła
 
Hej dziewczyny. Podczytuje was od jakiegoś czasu ;)
Staramy się o dzidziusia, ale moje pokręcone cykle mi to utrudniają....
Mam pytanie do dziewczyn, które stosują progesteron po owulacji- czy przy jego stosowaniu macie obfitsze miesiączki? Ja stosuje go od dwóch cykli i ostatnie dwie @ to była tragedia. Musiałam się zwalniać z pracy do domu bo strasznie się że mnie lało. Nie wiem teraz czy to po progesteronie czy dzieje się coś innego? Lekarza mam dopiero w listopadzie, ale nie mieszkam w Polsce i tutaj ciężko o badania. Nie wiem czy mi zrobią usg.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
reklama
Hej dziewczyny ;) obserwuje ten wątek od samego początku i postanowiłam do Was dołączyć. Staramy sie z mezem 3 cykl. Aktualnie jestem w 22 dc, a cykle mam 25-28 dniowe. Testy owulacyjne wskazywaly mniej wiecej na owulacje 20.10 i teraz najgorszy czas (jak widze nie tylko dla mnie) - czekanie. @ powinna przyjsc najpozniej 4.11. Objawów żadnych dziwnych nie zauważylam. Chcialam do Was dolaczyc, zeby przejsc przez to spokojniej ;)
Masz dokładnie cykl i owu jak ja. Tylko ja zawsze 28 dni. @3.11. To czekamy razem!
 
Do góry