reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
@ planowo 1 listopada. Ja miałam kiedyś 4cm torbiel, ale się wchłonęła po lekach. Miałam też inne problemy ginekologiczne. Jak miałam 20kilka lat to ginekolog mi powiedział, że raczej nie mam szans na dziecko. Ale stało się inaczej, mam 2 duże już córy. Teraz się boję o płodność, bo już latka nie te :-(
To podobny przypadek co mój z tym, że ja czekam na 1szą ciążę dopiero. Gratuluję córeczek :) trzymam kciuki za Ciebie dawaj znać koniecznie co i jak Kochana
 
Mam koleżankę co w ten sposób zaszła w pierwszą ciąże w pierwszym cyklu, w drugą w czwartym. Obydwie pomyślne:). Ja stosuję co drugi dzień w niepłodne (oprócz @) i codziennie w płodne (w Dzień owu tym razem było 2x). Narazie 2 cykl starań.
Mam nadzieję Kochana że teraz Ci się uda! Na kiedy masz @? Czekanie najgorsze
 
Dziewczyny a mam takie pytanie, czy Wasi bliscy, rodzina, znajomi wiedza o Waszych staraniach czy wiecie o tym tylko Wy z partnerem?
 
reklama
Do góry