reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Tak często to by mi się chyba znudziło ;-) - sorki, ale jak się jest razem od 17 lat to s

My w płodne codziennie, a w resztę dni jak się zachce ;-) Jesteśmy razem już 17 lat, więc wiecie, codziennie to by się znudziło szybko ;-)
My jesteśmy razem 8 lat. Normalnie tak nie jest. Tylko jak się staramy.
 
Myszki Kochane.. już sama nie wiem co mam robić. W 17 dniu cyklu znowu plamię. Nie mam już siły, żaden lekarz nie dał mi konkretnej interpretacji wyników, już nie mogę brać w kółko tych samych tabletek (tylko w różnych konfiguracjach) i czekać na.. no właśnie, na co ja czekam?
Serdecznie Was pozdrawiam i mocno ściskam.
Jeśli w wynikach jest wszystko dobrze to się tym nie martw czasami tak bywa. Mam plamienia ŚRÓDCYKLICZNE prawie w każdym cyklu. Lekarze jedni mówią że to owulacjia inni że "taka moja uroda". Czasami może wiązać się to ze spadkiem hormonów. Trzymaj się ciepło! [emoji2320]
 
Hej. Jak tam u Was z oczekiwaniami... wytrzymujecie???
Ale pytasz o oczekiwania na test? U mnie tak sobie. Za 5 dni termin, piersi bolą, brzuch już nawet pobolewa i mam takie bulgotanie jak przed miesiączka właśnie. Także się nie nastawiam chociaż tak bardzo się nastawiam. jak żyć? Hahah
 
Ostatnia edycja:
Ale pytasz o oczekiwania na test? U mnie tak sobie. Za 5 dni termin, piersi bolą, brzuch już nawet pobolewa i mam takie bulgotanie jak przed miesiączka właśnie. Także się nie nastawiam chociaż tak bardzo się nastawiam. jak żyć? Hahah
No o testy. Ja dopiero 4 11 ale czas się tak dłuży... dlatego pytam jaj wytrzymujecie ten czas do terminu
 
reklama
Do góry