reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny, może ktoś mi doradzi, jak to jest z aktywnością sportową na początku ewentualnej ciąży? Okres spóźnia mi się już 4 dzień. Testu jeszcze nie robiłam. Mam treningi personalne 3 razy w tygodniu. Myślicie, że można ćwiczyć bez problemu?
 
Dziewczyny, może ktoś mi doradzi, jak to jest z aktywnością sportową na początku ewentualnej ciąży? Okres spóźnia mi się już 4 dzień. Testu jeszcze nie robiłam. Mam treningi personalne 3 razy w tygodniu. Myślicie, że można ćwiczyć bez problemu?
Może zrób test? Wydaje mi się że można ćwiczyć jeśli ciąża przebiega prawidłowo, ale też nie ma co przesadzać i pewnie nie każde ćwiczenie można wykonywać.
 
Dziewczyny chce zrobić badania hormonów - jakie i kiedy ( w którym dniu cyklu najlepiej je wykonać ) ??!!!
Ja dostałam skierowanie teraz od gina na hormony to już Ci wkleje. Te pierwsze (co ich dużo zaznaczone - kazał mi zrobić 7dc. A nastepne (co są dwa zaznaczone) ok.10 dni później.
 

Załączniki

  • 64E07678-93A5-45BD-97E6-989247AEDE9F.jpeg
    64E07678-93A5-45BD-97E6-989247AEDE9F.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 65
  • 92A51A39-2E48-4CAE-B357-9E6FA0C5E5FB.jpeg
    92A51A39-2E48-4CAE-B357-9E6FA0C5E5FB.jpeg
    979,1 KB · Wyświetleń: 63
u mnie dziś 38DC. zaraz zbieram sie do rossmana po testy. myślicie ze jest sens testować dziś, czy jutro z porannego moczu? tak bardzo odciagam sie od tego testowania, żeby się nie rozczarować...

poza tym wczoraj znowu miałam bóle jak na okres i chodziłam ciagle sprawdzić czy nie przyszedł. dziś ten ból jest troszkę mniejszy.
 
u mnie dziś 38DC. zaraz zbieram sie do rossmana po testy. myślicie ze jest sens testować dziś, czy jutro z porannego moczu? tak bardzo odciagam sie od tego testowania, żeby się nie rozczarować...

poza tym wczoraj znowu miałam bóle jak na okres i chodziłam ciagle sprawdzić czy nie przyszedł. dziś ten ból jest troszkę mniejszy.
Matko dziewczyny róbcie te testy szybciuteńko i czekamy na dobre wieści ✊. Jak długie masz zwykle cykle? W pierwszej ciąży brzuch mnie bolał codziennie do końca pierwszego trymestru.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, może ktoś mi doradzi, jak to jest z aktywnością sportową na początku ewentualnej ciąży? Okres spóźnia mi się już 4 dzień. Testu jeszcze nie robiłam. Mam treningi personalne 3 razy w tygodniu. Myślicie, że można ćwiczyć bez problemu?
Linijka zrób test, jak wyjdzie pozytywny to chyba będziesz czuła co zrobić. Wiem ze ciąża to nie choroba i powinno się prowadzić normalny tryb życia, ale ja bym się chyba bała
 
Matko dziewczyny róbcie te testy szybciuteńko i czekamy na dobre wieści ✊. Jak długie masz zwykle cykle? W pierwszej ciąży brzuch mnie bolał codziennie do końca pierwszego trymestru.

u mnie maksymalnie do 34dni. kilka dni temu bardzo bolały mnie piersi co u mnie przed miesiączka nie zdarza się nigdy. zawsze bolą okolice pachwin i uda + podbrzusze. dziś biust boli mniej, ale przy przytulankach z narzeczonym nawet jak lekko ściśnie to wtedy ten ból jest mocniejszy. mam taki mleczny śluz. przed przyjściem @ zawsze mnie wysypuje na twarzy, teraz nic sie nie zmieniło i dalej moja cera wygląda jak wyglądała. poza tym mam teraz duże wahania nastroju. kupie 2 testy, zatestuje dziś i jutro rano z porannego moczu.
 
reklama
Dziewczyny, może ktoś mi doradzi, jak to jest z aktywnością sportową na początku ewentualnej ciąży? Okres spóźnia mi się już 4 dzień. Testu jeszcze nie robiłam. Mam treningi personalne 3 razy w tygodniu. Myślicie, że można ćwiczyć bez problemu?
Zrób test :) i jeśli będzie pozytywny to ja bym sobie odpuściła ćwiczenia. Ale ja to ja, jestem po dwóch stratach i po ciąży, w której musiałam przez pewien czas leżeć więc przez moje doświadczenia na kolejna ciążę będę pewnie też chuchać i dmuchać.
 
Do góry