reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
@MamaWojtusia15 a jak u Ciebie? Myślę o Tobie i czekam na jakiś znak czy @ się pojawiła(oby nie), czy ta delikatna kreseczka która nam pokazywałaś zaczęła ciemnieć??
Kurcze sory dziewczyny ze nie zaglądałam tu... W ten dzień co zrobiłam test krwawienie zaczęło się nasilać i brzuch mnie tak bolał że dwie tabletki średnio pomogły wieczorem zazylam trzecią... W sumie do wczoraj miałam obfite krwawienie ze skrzepami a od wczoraj cisza... Czyli okres trwałby 3 dni..? Nie wyglądało mi to na okres... I myślę że test mógł być pozytywny ...
 
Dziewczyny mnie się po ciąży chyba wszystko rozregulowało. Wyszedł mi pozytywny test owu 12 października, kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej. 16 go powtórzyłam tylko z ciekawości i był już negatywny. A 18 go wieczorem dostałam pierwszy okres po porodzie. Jak to możliwe żeby do owulacji doszło 6 dni przed okresem?
Ja po ciąży też mam misz masz w tych sprawach więc zdarza się i tak.
 
Hej Dziewczyny :-) Nie odzywalam sie bo nic sie nie dzialo u mnie ciekawego. W sobote skączyłam brac Duphaston i czekam na @. A przyjdzie napewno. Do tej pory jeszcze mnie nie zawiodla odkad biore te tabletki :-)
@kiwaczka89 przykro mi z powodu straty.. Wiem jak to boli..
A za testujace trzymam goraco kciuki i zycze aby @ nie przyszla :-)
 
Kurcze sory dziewczyny ze nie zaglądałam tu... W ten dzień co zrobiłam test krwawienie zaczęło się nasilać i brzuch mnie tak bolał że dwie tabletki średnio pomogły wieczorem zazylam trzecią... W sumie do wczoraj miałam obfite krwawienie ze skrzepami a od wczoraj cisza... Czyli okres trwałby 3 dni..? Nie wyglądało mi to na okres... I myślę że test mógł być pozytywny ...

Nie wiem co napisać. Dziwna sytuacja ,może skonsultuj to z ginekologiem.
 
reklama
Do góry