reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

To ja wiem że to wszystko w głowie siedzi. niestety :(
Ale ja po tym poronieniu jestem innym człowiekiem. Boję się i to też mi nie pomaga.
Wczesniej nie myslałam o takich rzeczach, a teraz coraz bardziej się zastanawiam czy moje dziecko będzie zdrowe... bo 40l minelo.... to mam z tyłu głowy najbardziej. itd..
No co ma byc to bedzie. Łapię dystans, staram się. SZczerze już zwątpiłam i mniej się spinam. Zobaczymy jak @ przyjdzie jak się zachowam.... a moze nie przyjdzie ;)
A ile zostało do @? Oby nie przyszła franca
 
reklama
Jestem właśnie po USG prenatalnym z dzieckiem wszystko w porządku ma prawie 6 cm z USG 12 tydzień plus 3 dni ale taki lekarz burak, ze szok. Pytam się ile wyniosła przezierność karkowa on mówi 1 i 9 Pytam się czy znalazł kość nosową powiedział że nie przyglądał się ale pytam czy znalazł czy nie znalazł a on że ze względu na złe warunki usg czy coś w tym stylu nie moze ocenic. Że mam jakiegoś mięśniaka na przedniej ścianie chociaż we wcześniejszych USG inny lekarz go nie widział i powiedział że on ogólnie nie ocenia wad genetycznych tylko robi pomiary i taka jest jego rola więc się teraz zastanawiam czy pójść jeszcze prywatnie do jakiegoś Chociaż ta przezierność jest w porządku i nie wiem czy że nie poczekam do wizyty za tydzień bo dopiero u lekarza zobaczę i zdjęcia dziecka i opis bo teraz mi nie dał.

Wszystkiego dobrego dla Was [emoji847][emoji847][emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny, doradźcie jakieś sposoby na zwiększenie ilości śluzu. Olej z wiesiołka - lepiej w formie płynu, czy kapsułki i jak dużo tego zażywać i od kiedy przynosi widoczne efekty?
 
Jestem właśnie po USG prenatalnym z dzieckiem wszystko w porządku ma prawie 6 cm z USG 12 tydzień plus 3 dni ale taki lekarz burak, ze szok. Pytam się ile wyniosła przezierność karkowa on mówi 1 i 9 Pytam się czy znalazł kość nosową powiedział że nie przyglądał się ale pytam czy znalazł czy nie znalazł a on że ze względu na złe warunki usg czy coś w tym stylu nie moze ocenic. Że mam jakiegoś mięśniaka na przedniej ścianie chociaż we wcześniejszych USG inny lekarz go nie widział i powiedział że on ogólnie nie ocenia wad genetycznych tylko robi pomiary i taka jest jego rola więc się teraz zastanawiam czy pójść jeszcze prywatnie do jakiegoś Chociaż ta przezierność jest w porządku i nie wiem czy że nie poczekam do wizyty za tydzień bo dopiero u lekarza zobaczę i zdjęcia dziecka i opis bo teraz mi nie dał.
O mamo, trafiłaś na jakiegoś dekla.
Zapomnij o tym USG i idz do jakiegoś dobrego i empatycznego lekarza. To bardzo wazne USG i musisz mieć pewność że obraz jest pełen, prawdziwy, oceniony przez specjalistę.
Kurczę współczuję Ci, zaparz sobie ziółka, ukoj nerwy i zapisz się na nowe badanie najlepiej. Dasz radę ?
Tzn ja bym poszła prywatnie.
A jak się czujesz ogólnie ? wszystko dobrze ?
 
Dziewczyny mam taki problem u mnie @ zaczyna się zawsze lekkim plamieniem 2lub 3 dni przed@ a krwawienie trwa max 3 dni. Moje pytanie w necie różnie piszą, że liczyć to jaki 1dc inni piszą, że nie....
 
Asiu to jeszcze trochę, czekam teraz na owu, powinna być 20/21 a @ dopiero 4 listopada..... test 5-tego, a jak nie to bez M przy boku bedzie mi ciezko zajsc w listopadzie....
Może z sąsiadem pogadam... ( jak m się zgodzi) hahaha

A jak u Ciebie. Który dzień cyklu ?
U mnie 22, jeszcze 10dni do @, wiec już bliżej jak dalej
 
Natalia mam podobnie liczę od pojawienia się krwi. A nie zastanawiania się czy to śluz czy krew. Wczoraj zaczęliśmy maraton i Tak co drugi dzień seks. Ciekawe czy to coś da
Myśmy od 6dc prawie co dzień chodź ostatnio w środę, jeżeli mam liczyć cykl od krwawien a nie od plamien to owu dziś. Pobolewa mnie jajnik ale z takimi przerwami. Patrząc na sygnały organizmu miałam wrażenie że juz po owu wiec jestem w cz.. d... bo nic nie wiem
 
reklama
U mnie dziś 8dc i coś boli mnie brzuch dołem ale ja sama nie wiem..wypożyczyłam książkę 365 i pobudzam wyobraźnię przyznam jest nie co zbereźna ale ja chyba takie lubię
 
Do góry