reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Mnie też w tym cyklu nie bolą piersi od wczoraj coś może coś w nich ćmi ,a zazwyczaj dotknąć się nie mogę . Ja robiłam test tydzień po stosunku u beta wyszła 2,3 wiec pewnie za wcześnie na testowanie
Właśnie u mnie tydzien , czasem nawet wcześniej przed @ bola cale piersi i to dosyc wyraznie.
Teraz urosly ale bola mnie same konce sutkow
 
reklama
2-3 dni , ale owulacja mi się przesunęła i była 18-19 dnia cyklu sądząc po śluzie bo testów owulacyjnych nie robiłam. Stwierdziłam , że poczekam do końca przyszłego tygodnia i najwyżej w piątek zrobię test jak @ się nie pojawi
Oo to owulke mialysmy w tych samych dniach. @ wypada mi na przyszly piatek.
Ale kusi mnie zeby zrobic wlasnie przez te inne objawy co zawsze po owulce
 
Dziewczyny, nic nie piszę, ale podczytuję Was cały czas :) Gratuluję tym, którym się udało. U nas 7 miesiąc starań, a za tydzień spodziewana @.
 
reklama
Do góry