reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja mam od drugiego cyklu żyłki na piersiach A w ciąży nie jestem. Także to też nie jest reguła.

Poczekaj do terminu @ I wszystko się wyjaśni kochana. Ja się w zeszłym cyklu tak nakrecilam że pierwsze dwa dni @ płakałam.
Właśnie to jest najgorsze, my się tak nakrecamy a potem jest płacz jak przychodzi miesiaczka, znam to dokładnie, ale czy chcemy czy nie, to i tak się będziemy nakręcac, bo po prostu nam na tym bardzo zależy:(
 
reklama
Właśnie to jest najgorsze, my się tak nakrecamy a potem jest płacz jak przychodzi miesiaczka, znam to dokładnie, ale czy chcemy czy nie, to i tak się będziemy nakręcac, bo po prostu nam na tym bardzo zależy:(
Dokładnie to jest prawda. A mnie chyba choroba dopadła. Wszystkie stawy mnie bolą kostki spuchly wszystko mi śmierdzi. Ahh chyba ten cykl stracony raczej nic z tego nie będzie przy przeziebieniu
 
Dokładnie to jest prawda. A mnie chyba choroba dopadła. Wszystkie stawy mnie bolą kostki spuchly wszystko mi śmierdzi. Ahh chyba ten cykl stracony raczej nic z tego nie będzie przy przeziebieniu
A ja bym tak nie rezygnowala:) powiem Ci, że w cyklu w którym zaszlam, byłam mega przeziębiona. Czytałam kiedyś gdzieś, że jak organizm jest osłabiony, to podobno łatwiej zajść w ciążę. Już nie pamiętam czym to było uzasadnione. Ale u mnie się sprawdziło:)
 
A ja bym tak nie rezygnowala:) powiem Ci, że w cyklu w którym zaszlam, byłam mega przeziębiona. Czytałam kiedyś gdzieś, że jak organizm jest osłabiony, to podobno łatwiej zajść w ciążę. Już nie pamiętam czym to było uzasadnione. Ale u mnie się sprawdziło:)
No ja dzisiaj mam według pozytywu 9dpo miesiączka 15-17lipca. Ale nie wierzę że to ciaza.

Wolę zgonic to na przeziębienie choć jak i tak @ przyjdzie to będę mega zła że znowu cykl nie udany. Ale kolejny już zaczynam z klinika może się uda.
 
Ja jestem po 30-tce, mamy córkę 7 letnią i to będzie nasz 4 cykl starań. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Wam też tego życzę
 
Cześć dziewczyny jest godzina 5:13 właśnie wróciłam z toalety. Okres... łzy w oczach pojawiły się same. W piątek koniecznie muszę jechać do lekarza to będzie 3dC
 
reklama
Do góry