reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Tak szczerze to nie wiem... powinnam dostać jakoś Max za ok tydzień ponieważ niby 14.06 miałam owulacji wg kalendarza lecz dostałam ovitrelle 17.06 18.06 19.06 I to wtedy doktor kazał się starać... więc obliczylam że powinnam mieć okres jakoś za tydzień chyba...
 
Tak szczerze to nie wiem... powinnam dostać jakoś Max za ok tydzień ponieważ niby 14.06 miałam owulacji wg kalendarza lecz dostałam ovitrelle 17.06 18.06 19.06 I to wtedy doktor kazał się starać... więc obliczylam że powinnam mieć okres jakoś za tydzień chyba...
A jak się czujesz ?
 
To jest dobre pytanie.... nerwowa niby jak na miesiaczke. Dosyc czesto chve mi sie siku, Piersi obrzmiale i bola mocno A wczoraj się naczytalam, że na samym początku ciazy piersi bolą, są obrzmiale i pojawiają się widoczne żyły na nich a czeste oddawanie moczu to efekt puchnącej macicy, wszystko sobie wkrecilam i dziś po kąpieli nawet widziałam widoczne zyly na piersiach więc już zaczęłam sobie wkrecac ciążę... czuję się ok ale psychicznie jestem nastawiona negatywnie
 
To jest dobre pytanie.... nerwowa niby jak na miesiaczke. Dosyc czesto chve mi sie siku, Piersi obrzmiale i bola mocno A wczoraj się naczytalam, że na samym początku ciazy piersi bolą, są obrzmiale i pojawiają się widoczne żyły na nich a czeste oddawanie moczu to efekt puchnącej macicy, wszystko sobie wkrecilam i dziś po kąpieli nawet widziałam widoczne zyly na piersiach więc już zaczęłam sobie wkrecac ciążę... czuję się ok ale psychicznie jestem nastawiona negatywnie
Psychicznie lepiej się właśnie tak nastawiac, żeby się nie rozczarować, a pozytywnie zaskoczyć:) jeszcze tydzień oczekiwania i pewnie dużo rzeczy jeszcze zauważysz:) te objawy które opisalas rzeczywiście wyglądają obiecująco:)
 
To jest dobre pytanie.... nerwowa niby jak na miesiaczke. Dosyc czesto chve mi sie siku, Piersi obrzmiale i bola mocno A wczoraj się naczytalam, że na samym początku ciazy piersi bolą, są obrzmiale i pojawiają się widoczne żyły na nich a czeste oddawanie moczu to efekt puchnącej macicy, wszystko sobie wkrecilam i dziś po kąpieli nawet widziałam widoczne zyly na piersiach więc już zaczęłam sobie wkrecac ciążę... czuję się ok ale psychicznie jestem nastawiona negatywnie
Tak jak Vici napisała to wygląda obiecując, jak tak miałam ból piersi pod pachami i po bokach.
 
reklama
To jest dobre pytanie.... nerwowa niby jak na miesiaczke. Dosyc czesto chve mi sie siku, Piersi obrzmiale i bola mocno A wczoraj się naczytalam, że na samym początku ciazy piersi bolą, są obrzmiale i pojawiają się widoczne żyły na nich a czeste oddawanie moczu to efekt puchnącej macicy, wszystko sobie wkrecilam i dziś po kąpieli nawet widziałam widoczne zyly na piersiach więc już zaczęłam sobie wkrecac ciążę... czuję się ok ale psychicznie jestem nastawiona negatywnie
Ja mam od drugiego cyklu żyłki na piersiach A w ciąży nie jestem. Także to też nie jest reguła.

Poczekaj do terminu @ I wszystko się wyjaśni kochana. Ja się w zeszłym cyklu tak nakrecilam że pierwsze dwa dni @ płakałam.
 
Do góry