reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dziewczyny bylam dzis na tej wizycie u gina i tak:
12dc endometrium 6.8, na lewym jajniku kilka malutkich pecherzykow, a na prawym jeden o wielkosci 12.1
Dzis 16dc endometrium 10.8 na lewym jajniku pecherzyki zniknely a prawy urosl do 15.7 (nieduzo) gin jednak powiedzial ze daje zielone swiatlo do dzialania i zalecil przytulanki na piatek, sobote i niedziele czyli 19,20,21 dc. 22 dc kolejna wizyta zeby zobaczyc co z tym moim pecherzykiem. Od wczoraj mam sluz owulacyjny i nie wiem co mam myslec. Z jednej strony sie ciesze bo to pierwsze zielone swiatlo od gina a z drugiej mam mega obawy czy cos z tego bedzie.
 
reklama
Dziewczyny bylam dzis na tej wizycie u gina i tak:
12dc endometrium 6.8, na lewym jajniku kilka malutkich pecherzykow, a na prawym jeden o wielkosci 12.1
Dzis 16dc endometrium 10.8 na lewym jajniku pecherzyki zniknely a prawy urosl do 15.7 (nieduzo) gin jednak powiedzial ze daje zielone swiatlo do dzialania i zalecil przytulanki na piatek, sobote i niedziele czyli 19,20,21 dc. 22 dc kolejna wizyta zeby zobaczyc co z tym moim pecherzykiem. Od wczoraj mam sluz owulacyjny i nie wiem co mam myslec. Z jednej strony sie ciesze bo to pierwsze zielone swiatlo od gina a z drugiej mam mega obawy czy cos z tego bedzie.
Bądź dobrej myśli. Działajcie !!! Powodzenia :-)
 
Biedna :( a Ty kiedy testujesz ?
No właśnie wczoraj i dziś testowałam i dziś byl taki cień cienia cienia cienia za cieniem do 5 min jak wczoraj po kilku godzinach, ale dalej na zdjeciu to nie widoczne, na zywo coś się przebija mam potwierdzenie u meza :D mysle czy jutro rano nie jechac na bete.

Dziewczyny A tsh powinnam zbadać przed eutyroxem? I czy biegunka może mieć wpływ na wynik tsh?
 
No właśnie wczoraj i dziś testowałam i dziś byl taki cień cienia cienia cienia za cieniem do 5 min jak wczoraj po kilku godzinach, ale dalej na zdjeciu to nie widoczne, na zywo coś się przebija mam potwierdzenie u meza :D mysle czy jutro rano nie jechac na bete.

Dziewczyny A tsh powinnam zbadać przed eutyroxem? I czy biegunka może mieć wpływ na wynik tsh?
Tsh się bada rano przed posiłkiem i piciem. Nie wydaje mi się żeby biegunka miała jakoś wpływ.
 
W gemini jest dzień darmowej wysyłki,a można kupić testy za kilka złotych.
O dzięki nawet nie wiedziałam :)

Tylko usg mi zrobił i ogólne badanie. Progesteron sobie sama robiłam. Byłam na nfz w poradni w szpitalu. Pomyślę o innym gin, ale teraz przed świętami i tak jest dużo wydatków, więc wiesz, będzie musiało poczekać ;-)

Na razie mojemu małżowi zaordynowałam witaminy na płodność co tu dziewczyny pisały - na pewno mu nie zaszkodzą :-)

Więcej wiedzy mam z tego forum niż od ginekologa ha ha :-)
Haha to tak jak ja :D u gina to mało co się dowiem.
 
No właśnie wczoraj i dziś testowałam i dziś byl taki cień cienia cienia cienia za cieniem do 5 min jak wczoraj po kilku godzinach, ale dalej na zdjeciu to nie widoczne, na zywo coś się przebija mam potwierdzenie u meza :D mysle czy jutro rano nie jechac na bete.

Dziewczyny A tsh powinnam zbadać przed eutyroxem? I czy biegunka może mieć wpływ na wynik tsh?
Raczej biegunka nie powinna mieć wpływu na wynik TSH.

Kurcze najgorzej jak wychodzą cienie cienia . Może rzeczywiście zrób betę . A jak się czujesz ???
 
reklama
Dziewczyny bylam dzis na tej wizycie u gina i tak:
12dc endometrium 6.8, na lewym jajniku kilka malutkich pecherzykow, a na prawym jeden o wielkosci 12.1
Dzis 16dc endometrium 10.8 na lewym jajniku pecherzyki zniknely a prawy urosl do 15.7 (nieduzo) gin jednak powiedzial ze daje zielone swiatlo do dzialania i zalecil przytulanki na piatek, sobote i niedziele czyli 19,20,21 dc. 22 dc kolejna wizyta zeby zobaczyc co z tym moim pecherzykiem. Od wczoraj mam sluz owulacyjny i nie wiem co mam myslec. Z jednej strony sie ciesze bo to pierwsze zielone swiatlo od gina a z drugiej mam mega obawy czy cos z tego bedzie.
Trzymam kciuki za owocne przytulanki 🤗🤗
 
Do góry