reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

U mnie od 13 dc były bóle jajników w 15 dc bolał brzuch teraz 21 dc i ni nie nie zmieniło, boli nadal...
Ja też przypuszczam, że owu była w 15dc bo tego dnia miałam mega ból podbrzusza. Jak dotykałam to bolało. Seks tego dnia też nie należał do mega przyjemnych bo bolało mocno. Aż nie umiałam się wyprostować.
 
reklama
No to skoro cycki też inne to jest nadzieja :D ja też miałam takie jakieś nabrzmiałe, ale głównie sutki były bardziej tkliwe.


Haha taka stała klientka [emoji23]
Jak w sobotę ubieralam stanik to mi się wydawało że są deko większe ale nie chcąc robić sobie nadzieji zrzucilam to na karb że mam że 3 kg więcej i to dlatego.. tyle że to 3kg więcej mam gdzieś od miesiąca A cycki dalej były jakie były hmmmmmm nadzieja się tli..
 
Musze sie Wam przyznac dziewczyny jaki ze mnie jest głupek. Wzięłam synka na spacer, mówię sobie ładna pogoda, słoneczko. Pochodzimy, pospacerujemy troszke. A jak już blisko przychodni jesteśmy to może wlece na szybką bete 😋 Co prawda teścik bieluchny, ani malego cieńka, no i cykle nieregularne, więc lepiej byloby poczekać:) Czekac, dobre sobie ;) No i co? Wynik <0,1 😛
Haha szalona . Wiecie że ja nigdy bety nie robiłam 🤔
 
Zwaruje do 20 [emoji16]
To testujemy razem :D chociaż mnie apka pokazuje następny okres dopiero 25.12 ale wątpie żeby owu przyszła tak szybko a cykl mimo to był taki długi. Kurcze ale byłoby fajnie się spotkać na sierpniówkach :D Cykl Ci się zaczął 21 listopada? Sorki za głupie pytania ale ja ostatnio słabo myśle :p
 
Mi cykl się zaczął 20.11 (wcale nie głupie pytanie) [emoji16] Ale to moja Apka dziwnie wylicza... ostatnio policzył cykl normalnie 30 dni A okres dostałam 5 dni wcześniej więc cholerka ja wie o co jej chodzi [emoji16] A też wątpię tym dostała okres 20.12. Staram się nie nastawiac, nie doszukiwać się objawów. Jeszcze śluz mam dziwny ciężko mi określić Ale taki jakiś jak nigdy. Czuje jakbym cały czas miała płodne [emoji16][emoji16][emoji16]
To testujemy razem :D chociaż mnie apka pokazuje następny okres dopiero 25.12 ale wątpie żeby owu przyszła tak szybko a cykl mimo to był taki długi. Kurcze ale byłoby fajnie się spotkać na sierpniówkach :D Cykl Ci się zaczął 21 listopada? Sorki za głupie pytania ale ja ostatnio słabo myśle :p
 
U mnie dzisiaj 21 dc. Jedyne co odczuwam to takie ciągnięcia w podbrzuszu. Coś podobne jak na @ Ale malo intensywne i takie... dziwne [emoji4] czasami klucie jajnika i jeszcze jeden dziwny objaw, kłucie w ppchwie chwilami. Dziwne nigdy tak nie miałam, nawet wyczytałam że to może być objaw infekcji Ale nic na nią nie wskazuje. Bóle krzyża z tylu bardzo mnie męczą i czuje jakby ucisk na pęcherz jakbym jakieś zapalenie miała. Piersi bez zmian, nic więcej nie odczuwam.
W cyklu ktorym mialam biochemiczna mialam tam samo ;) do tego przy zalatwianiu sie uczucie jak bym cos miala w brzuchu.. piersi tez mialam jak zawsze przed @ nie mowie ze u Ciebie tez jest biochemiczna tylko ze te objawy sa bardziej na ciaze niz na nie ciaze :) trzymam kciuki bo czuje ze Wam sie udalo.
 
Kurczę... Oby to nie była biochemiczna. Ale niestety wszystko może się zdarzyć... Właśnie te piersi... WGL bez zmian, ja już teraz zaczynam myśleć czy WGL owulacja była bo bóle są tyle czasu, a śluz cały czas jak na owulacje tyle że się nie rozciąga... pffff już sama nie wiem co myśleć, chyba wariuje [emoji848][emoji52]
W cyklu ktorym mialam biochemiczna mialam tam samo ;) do tego przy zalatwianiu sie uczucie jak bym cos miala w brzuchu.. piersi tez mialam jak zawsze przed @ nie mowie ze u Ciebie tez jest biochemiczna tylko ze te objawy sa bardziej na ciaze niz na nie ciaze :) trzymam kciuki bo czuje ze Wam sie udalo.
 
Mój dostał na półtora roku i bawi się do tej pory a ma 3 lata i 8 miesięcy [emoji846] dla mnie te zabawki są super

A tak btw owu się zbliża, mam w piątek/sobotę. Mam nadzieję że nam coś wyjdzie bo mąż pracuje do 1 w nocy. Mam nadzieję że nie zasne oczekując [emoji23]
Mnie tez wypada na piatek :) myslicie ze w 9 dc jesli ma byc owulacja to bedzie juz widac na usg pecherzyk dominujacy? W czerwcu w tym samym dniu cyklu pecherzyk mierzyl 14 mm i tak sie umowilam zeby podgladnac czy cos sie dzieje. Czy uregulowalo mi sie po biochemicznej..
 
reklama
26 dzien cyklu i zaczelo sie blado czerwone plamienie 😭
Ginka mowi by poki @ sie nie rozkreci jesc do czwartku tak jak bylo w planie duphaston

Jestem zalamana Chyba mialam jednak gram nadziei, bo mi strasznie przykro z powodu tego plamienia ☹☹☹☹ dlaczego nie moge zajsc w ciaze? Dlaczego 😥 tyle lat cierpienia i bólu, czy to sie kiedys skonczy
 
Do góry