reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Mam pytanie do dziewczyn jktore już świadomie były chociaż raz w ciąży. Czy odczuwalyscie implementację?? U mnie tydzień po owu, czy może tydzien od zapłodnienia odczulam przez dobrych 12 godzin napięcie podbrzusza, może nawet przypominające taki leciutki ból jka w trakcie @. Czy któraś z Was ma takie doświadczenie.???
Czułam klucie jajnika takie jakby przeciekanie i w pewnym momencie mocny ból. W obu tak samo tylko przy pierwszej nie zwróciłam na to uwagi.
 
reklama
Czułam klucie jajnika takie jakby przeciekanie i w pewnym momencie mocny ból. W obu tak samo tylko przy pierwszej nie zwróciłam na to uwagi.
U mnie takie kłucie pulsacyjne, nie uciążliwe też bylo. Może to pozytywne zmiany...
albo za tydzień będzie płacz bo nic a nic nie nabrzmiały mi piersi, ani nie bolą i to zły znak raczej
 
Ostatnia edycja:
U mnie takie kłucie pulsacyjne, nie uciążliwe też bylo. Może to pozytywne zmiany...
albo za tydzień będzie płacz bo nic a nic nie nabrzmiały mi piersi, ani nie bolą i to zły znak raczej
Z tymi piersiami to tak nie dokońca pewnik, że się nie udało. Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że mnie przed@ nigdy nie bolały, dopiero jakiś rok temu zaczeły lekko pod pachami, ale to dwa dni przed, w cyklu kiedy byłam w ciąży tydzień przed urosły i z dnia na dzień bolały mocniej a najbardziej pod pachami. A teraz ostatnia trzy cykle bolą od owulacji, pięką i mrówią, co jest u mnie nowością. Więc to się tak zmienia, że ja już niczemu nie ufam... I u ciebie może być odwrotnie, bez bóli i oznak....
 
Z tymi piersiami to tak nie dokońca pewnik, że się nie udało. Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że mnie przed@ nigdy nie bolały, dopiero jakiś rok temu zaczeły lekko pod pachami, ale to dwa dni przed, w cyklu kiedy byłam w ciąży tydzień przed urosły i z dnia na dzień bolały mocniej a najbardziej pod pachami. A teraz ostatnia trzy cykle bolą od owulacji, pięką i mrówią, co jest u mnie nowością. Więc to się tak zmienia, że ja już niczemu nie ufam... I u ciebie może być odwrotnie, bez bóli i oznak....
W tej ostatniej ciąży w maju tak mi urosły piersi już w 4 tyg, że staniki moje wszystkie stały się za małe. Lekarz jak był nie pewny po pierwszym usg 6t4d co jest nie tak zapytał czy piersi bolą, tak jakby to była taka przesłanka poprawnej ciąży. Są dziewczyny które temu zaprzeczają bo ich to nie dotyczy, ale jak byłam ciąży niedawno piersi były jak balony:-D
No zobaczymy.
Podbrzusze mam inne od soboty. Takie napięte... No zobaczymy już za tydzień czy@ przyjdzie
 
U mnie nigdy przed @ nie było znaków, że ten wstretny czas się zbliża. Dlatego wiedziałam wcześniej ,że to ciąża. Przy drugiej ciąży było identycznie bóle jak w okres ale to była ciąża. Poronienie w 9 tc. W czerwcu to samo ból piersi, którego nigdy normalnie przed @ nie miałam , dziwnie w podbrzuszu jak na @ a on mie przychodził. .3 testy ostatni 8mp terminie @ negatywny. I od tego czasu ciągle mam takie objawy po owu a przed @ . Także w objawy ciążowe juz nie wierzę.... nawet brak @ to juz mie gwarancja.... eh...m
 
Dziewczyny te wszystkie objawy to jak w loterii...
U mnie właśnie przyszła@...
3 cykl po poronieniu za mną, o dwa dni wcześniej. Wszystkie były inne, dłuższe, ten krótszy. Ciekawi mnie jaki będzie kolejny i co się jeszcze zmieni....
 
Martyna84 to rzeczywiście szybko, a to na pewno @? Ja cykl po poronieniu to miałam jakiś kosmos i bardzo długi. Też wcześniej piersi zawsze mnie bolały od owu i przestawały na dwa dni przed @. W cyklu z ciążą zaczęły pobolewać na 4 dni przed terminem @, a w dniu spodziewanej @ były gorące i wielkie, ledwo mogłam się dotknąć a mąż z podziwu nie mógł wyjść. Teraz w drugim cyklu po poronieniu też piersi nie bolą w ogóle, za to w brzuchu istna rewolucja już od ponad tygodnia.
 
Tak napewno, żywa, czerwona krew. Dziś mój 27 dzień cyklu. Owu potwierdzona testami w 14 dc. Tak jak by mi się ta druga faza cyklu skróciła.. No trudno zobaczymy co dalej....
 
reklama
Tak napewno, żywa, czerwona krew. Dziś mój 27 dzień cyklu. Owu potwierdzona testami w 14 dc. Tak jak by mi się ta druga faza cyklu skróciła.. No trudno zobaczymy co dalej....

To bardzo mi przykro. Jesteś pod opieką lekarza? U mnie było w tym miesiącu wszytsko tak ładnie. Po diecie i ćwiczeniach dużo się poprawiło i tak nic nie wyszło. Też słyszałam, że po badaniu drożności kobiety zachodzą w ciążę. Lekarz mi powiedział, że 3 miesiące po tym i będę w ciąży, że do końca roku na pewno się uda. Czasem wydaje mi się, że on bardziej w to wierzy niż ja. Na pierwszej wizycie mówił, że 2 m-ce i będę w ciąży i w sumie się sprawdziło.
 
Do góry