reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Mam pytanie do dziewczyn jktore już świadomie były chociaż raz w ciąży. Czy odczuwalyscie implementację?? U mnie tydzień po owu, czy może tydzien od zapłodnienia odczulam przez dobrych 12 godzin napięcie podbrzusza, może nawet przypominające taki leciutki ból jka w trakcie @. Czy któraś z Was ma takie doświadczenie.???
Ja przy pierwszej ciąży nie czułam kompletnie nic, żadnych zmian u mnie nie było. Dzień przed spodziewaną @ mąż jakoś tak mnie przytulił mocniej i mówię boże jak mnie cycki bolą, chyba powinnam kupić test ciążowy. Zrobiłam test i były dwie kreski. Ale tak na prawdę wcześniej nic nie odczuwałam. Też należy pamiętać, że każda kobieta jest inna i każda ciąża jest inna i jedna kobieta będzie odczuwała w jakiś sposób zagnieżdżanie zarodka, a druga nie będzie miała pojęcia, że może być już w ciąży także to jest bardzo subiektywna sprawa.
 
reklama
Kochane, czytam Was i kibicuje. Ja od piątku czuję się jak ku pa. Boli mnie głowa a nie mogę wziąć tabletek... Paracetamolu nawet nie próbuje, bezsensu bo i tak nie pomoże. Drugi dzień w domu.
Współczuje! I zdrówka!
Mam pytanie do dziewczyn jktore już świadomie były chociaż raz w ciąży. Czy odczuwalyscie implementację?? U mnie tydzień po owu, czy może tydzien od zapłodnienia odczulam przez dobrych 12 godzin napięcie podbrzusza, może nawet przypominające taki leciutki ból jka w trakcie @. Czy któraś z Was ma takie doświadczenie.???
To wszystko zależy od kobiety, przy pierwszej ciąży nie wiedziałabym ze sień udało gdyby nie test - żadnych objawów.
Przy drugiej miałam mdłości ale dopiero koło 10t.c.
A teraz czasem mnie mdli ale mam wrażenie ze podbrzusze się uwypukliło.. może mi się wydaje ale jakoś „ciężej” mi się zrobiło..
 
Ale mam pytanie, czy robiąc test po alkoholu (jedno piwo i nie chodzi ty o mnie) wynik może wyjść myląco negatywny? Pierwszy raz się spotkałam z takim przypadkiem - i tak się zastanawiam - 6 dni po spodziewanej @..
 
Ja przy pierwszej ciąży nie czułam kompletnie nic, żadnych zmian u mnie nie było. Dzień przed spodziewaną @ mąż jakoś tak mnie przytulił mocniej i mówię boże jak mnie cycki bolą, chyba powinnam kupić test ciążowy. Zrobiłam test i były dwie kreski. Ale tak na prawdę wcześniej nic nie odczuwałam. Też należy pamiętać, że każda kobieta jest inna i każda ciąża jest inna i jedna kobieta będzie odczuwała w jakiś sposób zagnieżdżanie zarodka, a druga nie będzie miała pojęcia, że może być już w ciąży także to jest bardzo subiektywna sprawa.
Dzieki za odpowiedź :)
 
Ale mam pytanie, czy robiąc test po alkoholu (jedno piwo i nie chodzi ty o mnie) wynik może wyjść myląco negatywny? Pierwszy raz się spotkałam z takim przypadkiem - i tak się zastanawiam - 6 dni po spodziewanej @..
[/QUOTE


nie ma wpływu na test. A już jednego piwa nie demonizowalabym. Może to wina wieczornego moczu a nie piwa? .. :)
...
 
U mnie dziś test negatywny w 13dpo. Także ja już w oczekiwaniu na @.
Ja dziś nie robiłam, ale temperatura zaczęła spadać więc jutro-środa @ przyjdzie. Trudno. Trzeba znowu wstać otrzepać się i iść dalej naprzód. Mnie czeka badanie drożności jajowodów, boję się tego, ale podobno mój doktor robi to mniej bolesną metodą. Zobaczymy :)
 
Nie ma co się tak negatywnie nastawiać, nie wszystkim wychodzą wcześnie pozytywne testy, dopóki nie widać @ to jest szansa :)
EM ja już nie robię sobie nadziei, to by była moja 4 ciąża i jakoś zawsze tak czułam już, że jestem, no chyba, żeby to była całkiem inna ciąża... Z objawów to wczorajsze mocne bóle jak na@ i piekące piersi... Czyli @ tuż tuż..
 
reklama
Ja dziś nie robiłam, ale temperatura zaczęła spadać więc jutro-środa @ przyjdzie. Trudno. Trzeba znowu wstać otrzepać się i iść dalej naprzód. Mnie czeka badanie drożności jajowodów, boję się tego, ale podobno mój doktor robi to mniej bolesną metodą. Zobaczymy :)
Agata będziemy się otrzepywać nawzajem hihi. No słyczałam o tym zabiegu, że boli ale bardzo dużo dziewczyn po tym zachodzi w ciąże. Trzymam kciuki
 
Do góry