reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Też to znam, miałam dokładnie zawsze też takie objawy. W cyklu z ciążą piersi później zaczęły boleć. Poprzedni cykl bolał mnie tylko brzuch od owulacji do samej miesiączki. 4 m-ce temu też zaczęłam leczenie i dietę i ćwiczenia. W tym cyklu piersi też nie bolą. Zapachy zaczynają przeszkadzać. Każdy dzień i objaw porównuje do tego z cyklu z ciążą. Chciałabym już nie mieć co miesiąc tej obsesji. Jutro 12 dpo, będę testować i już się boję, że będę płakać :(

Trzymam za Ciebie kciuki [emoji4] U mnie jutro też 12 dpo, ale postanowiłam narazie nie testować i o ile to w ogóle możliwe to cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.

Martyna84 za Ciebie rownież trzymam kciuki!
 
Martyna84, Agatha123, Yvonne84
Jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki ;)
Koniecznie dajcie znać po testowaniu!

Negatywny. Śniło mi się dzisiaj że robiłam ten test i były dwie grube kreski a wcześniej widziałam we śnie bociana z bardzo czerwonym dziobem. W śnie krzyczałam do męża: jest, będą blizniaki, bliźniaki bo bardzo wyraźny test. Niestety to tylko sen.

Bardzo dziękuję za wsparcie. W tym celu zapisałam się na to forum, bo już nikt nawet nie chce u mnie o tym rozmawiać. Naprawdę bardzo dziękuję.
 
Dziewczyny ja oczywiście nie wytrzymała i testowałam wczoraj i też negatyw, to był 11dc, dziś nie testowałam, bo już zrezygnowałam całkowicie... A wczoraj byłam na imprezie i chciałam wiedzieć czy mogę winka się napić, no ale i tak nie piłam. Zaresztę trzymam mega kciuki.
Agata zawsze jest jeszcze nadzieja..
 
Negatywny. Śniło mi się dzisiaj że robiłam ten test i były dwie grube kreski a wcześniej widziałam we śnie bociana z bardzo czerwonym dziobem. W śnie krzyczałam do męża: jest, będą blizniaki, bliźniaki bo bardzo wyraźny test. Niestety to tylko sen.

Bardzo dziękuję za wsparcie. W tym celu zapisałam się na to forum, bo już nikt nawet nie chce u mnie o tym rozmawiać. Naprawdę bardzo dziękuję.
Dziewczyny ja oczywiście nie wytrzymała i testowałam wczoraj i też negatyw, to był 11dc, dziś nie testowałam, bo już zrezygnowałam całkowicie... A wczoraj byłam na imprezie i chciałam wiedzieć czy mogę winka się napić, no ale i tak nie piłam. Zaresztę trzymam mega kciuki.
Agata zawsze jest jeszcze nadzieja..
Dziewczyny! Ja w poniedziałek (dzień spodziewanej @) miałam test negatywny a w środę już pojawiła się druga kreska! Dlatego nie poddajemy się! Ja wiem ze to trudne a mnie sie teraz „łatwo” mówi ale nie możecie rezygnować i poddawać się! To się napewno w końcu uda! Dopóki nie ma @ to ja bym nie przekreślała takiej wizji II kreseczek :)
Dziś ostatni dzień wakacji i pięknej pogody wiec ruszamy na basen. Cudownej niedzieli :D
 
Hej kobiety !
Jak Wasze starania ?
Kto się stara ? Ile cykli ? Jak to u Was ? Czy macie jakieś problemy kobiece? Jak przy tym całej sytuacji Wasi mężczyźni?
Hej.
Jestem po dwóch poronieniach na przełomie 6/7 tc. Po serii badań wyszła mi tylko albo aż tylko mutacja pai-1 hetero iczynnik v (r2) hetero. Co mnie trochę dziwi no problemu z zajsciem nie mamy. W obie ciąże zaszlam w pierwszym cyklu starań. Dlatego teraz tak ostrożnie stawiam decyzję czy w tym cyklu czy w następnym. Nie mam w sumie lekarza prowadzącego. Do poprzednich nie mam zaufania. Mam wizyte za 2 tyg więc ten cykl zgodnie z rozumem powinnam odpuścić.
 
reklama
Do góry