reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

A dlaczego przerastają pecherzyki? Jaki jest tego powód?
Nie wiem nie zdążyłam się dowiedzieć
Albo pęka przerosniety i to bardzo boli bo większą ilość płynu jest w zatoce Douglasa i to podrażnia albo robią się torbiele
Dlatego w tym mcu poprosiłam o zastrzyk jak cecherzyk miał 18 mm bo pęka do 48 po podaniu a mi rósł 3mm na dobę czyli duzo
 
reklama
Kochane kobitki. Po cichutku Was tu podczytuję, jednocześnie marząc o trzecim dzieciątku. Starania u mnie skromne (jeśli chodzi o ilość serduszkowania). Jestem dziś 26 dc, jakieś 12 dni po owu (jeśli wierzyć testoZobacz załącznik 1049674m owu). Nie czuję się jakoś inaczej, jedynie temp rośnie. Zrobiłam dziś test 10tke, bo mam popołudniu nosić ciężkie rzeczy i chciałam na wszelki wypadek wykluczyć ciążę. W 5 min zobaczyłam cień cienia. Ale do końca nie jestem pewna, czy to nie jest tylko projekcja mojego mózgu. Na zdjęciu chyba nic nie widać. Niestety nie mam szans na betę wcześniej niż w piątek. Dodam jeszcze, że cykle mam zwykle ok. 32dniowe, zdziwiła mnie trochę owu 14dc, ale śluz i temp zgadzały się z testem owu. Może któraś z was ma sokoli wzrok i coś dojrzy na tym moim teście? Meżulkowi jeszcze nie chcę pokazywać;)
Niestety nic nie widzę wytrwałości 💪
 
Tak tylko że to nie kosztuje miesięcznie tyle [emoji3526] w tym wszystkim chyba badania nasienia najdroższe [emoji21] ja za monitoring płaciła 100 za 3 wizyty
Badanie Casa nasienia 130 klinika Gameta Łódź plus moje badania krwi hormony 2 razy w ciagu cyklu plus toksoplazmoza kwota ponad 500 złotych wierz płakałam i płaciłam
 
Kochane kobitki. Po cichutku Was tu podczytuję, jednocześnie marząc o trzecim dzieciątku. Starania u mnie skromne (jeśli chodzi o ilość serduszkowania). Jestem dziś 26 dc, jakieś 12 dni po owu (jeśli wierzyć testoZobacz załącznik 1049674m owu). Nie czuję się jakoś inaczej, jedynie temp rośnie. Zrobiłam dziś test 10tke, bo mam popołudniu nosić ciężkie rzeczy i chciałam na wszelki wypadek wykluczyć ciążę. W 5 min zobaczyłam cień cienia. Ale do końca nie jestem pewna, czy to nie jest tylko projekcja mojego mózgu. Na zdjęciu chyba nic nie widać. Niestety nie mam szans na betę wcześniej niż w piątek. Dodam jeszcze, że cykle mam zwykle ok. 32dniowe, zdziwiła mnie trochę owu 14dc, ale śluz i temp zgadzały się z testem owu. Może któraś z was ma sokoli wzrok i coś dojrzy na tym moim teście? Meżulkowi jeszcze nie chcę pokazywać;)
Faktycznie ciężko cokolwiek dojrzeć, być może za wcześnie na sikańca. Ale z tego co kiedyś na forum czytałam to 10 Pink nie ma zbyt dobrych opini, najlepiej Facelle 10 z Rossmana.
Będę również trzymała kciuki :)
 
Witam się w 6 DC. Wczoraj były pierwsze w tym cyklu przytulanki. Jaka polecacie aplikacje do kontroli cyklu?
 
Dziękuję Za wszystkie miłe słowa 😍 ja to jestem dalej w szoku 😁
Ja też gratuluję! ale musiałaś mieć niespodziankę na badania :) super

Dziewczyny jak u Was wygląda śluz płodny? zawsze byłam przekonana, że jest jak białko jaja, że się tak klei a dziś miałam bardzo klejący, przezroczysty śluz, jak chwyciłam go w papier i zgniotłam to aż skleił papier. Pierwszy raz coś takiego miałam ale dziś dopiero 6dc więc chyba na owu za wcześnie. Dziś rano miałam kilka razy delikatne kłucie w okolicach jajników ale to chyba też trudno nazwać kłuciem owulacyjnym.
 
reklama
Do góry