reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Kobiety złote jeszcze mam do Was pytanko :) jak wyglądał Wasz okres po duphastonie, tzn czy zmieniła się Wam długość, intensywność @? To moja pierwsza przygoda z duphastonem i jestem ciekawa co to ze mną będzie. Jak na razie zauważyłam słabszy PMS a pierwszy dzień @ dokładnie taki sam jak zawsze i ciekawa jestem czy coś się zmieni, a właściwie cicho liczę na to, że @ będzie trwała krócej (zawsze mam 5-6 dni) i będzie może mniej intensywna ;)
To moja druga @ po dupku, długość 5 dni standardowo (5 dzień to już takie resztki) ale pierwszego dnia jest masakra leje się jak z wodospadu i dziwne skrzepy. Chociaż krew jest bardzo czysciutka (jeśli opisałam zbyt dokładnie to przepraszam [emoji85][emoji2356])
 
reklama
To moja druga @ po dupku, długość 5 dni standardowo (5 dzień to już takie resztki) ale pierwszego dnia jest masakra leje się jak z wodospadu i dziwne skrzepy. Chociaż krew jest bardzo czysciutka (jeśli opisałam zbyt dokładnie to przepraszam [emoji85][emoji2356])
Super, dziękuję, takiej odpowiedzi szukałam :) kurczę liczyłam na krótszą @. Ja zawsze miałam długie i intensywne @. Jak na razie dnia pierwszego nie widzę różnicy :)
 
Kochane kobitki. Po cichutku Was tu podczytuję, jednocześnie marząc o trzecim dzieciątku. Starania u mnie skromne (jeśli chodzi o ilość serduszkowania). Jestem dziś 26 dc, jakieś 12 dni po owu (jeśli wierzyć testo
IMG_20191126_060935.jpg
m owu). Nie czuję się jakoś inaczej, jedynie temp rośnie. Zrobiłam dziś test 10tke, bo mam popołudniu nosić ciężkie rzeczy i chciałam na wszelki wypadek wykluczyć ciążę. W 5 min zobaczyłam cień cienia. Ale do końca nie jestem pewna, czy to nie jest tylko projekcja mojego mózgu. Na zdjęciu chyba nic nie widać. Niestety nie mam szans na betę wcześniej niż w piątek. Dodam jeszcze, że cykle mam zwykle ok. 32dniowe, zdziwiła mnie trochę owu 14dc, ale śluz i temp zgadzały się z testem owu. Może któraś z was ma sokoli wzrok i coś dojrzy na tym moim teście? Meżulkowi jeszcze nie chcę pokazywać;)
 
reklama
Kochane kobitki. Po cichutku Was tu podczytuję, jednocześnie marząc o trzecim dzieciątku. Starania u mnie skromne (jeśli chodzi o ilość serduszkowania). Jestem dziś 26 dc, jakieś 12 dni po owu (jeśli wierzyć testoZobacz załącznik 1049674m owu). Nie czuję się jakoś inaczej, jedynie temp rośnie. Zrobiłam dziś test 10tke, bo mam popołudniu nosić ciężkie rzeczy i chciałam na wszelki wypadek wykluczyć ciążę. W 5 min zobaczyłam cień cienia. Ale do końca nie jestem pewna, czy to nie jest tylko projekcja mojego mózgu. Na zdjęciu chyba nic nie widać. Niestety nie mam szans na betę wcześniej niż w piątek. Dodam jeszcze, że cykle mam zwykle ok. 32dniowe, zdziwiła mnie trochę owu 14dc, ale śluz i temp zgadzały się z testem owu. Może któraś z was ma sokoli wzrok i coś dojrzy na tym moim teście? Meżulkowi jeszcze nie chcę pokazywać;)
Cześć:) ja niestety nic nie widze, ale moze to kwestia zdjecia. 3mam kciuki:*
 
Do góry