reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
U mnie dziś 27 dc. Mięśnie bolą jeszcze bardziej, jakby mnie rozkładała grypa. Ale dalej jej nie ma, ani kataru, ani kaszlu. @ za dwa dni. Podbrzusze pobolewa, jakby takie przelewanie. Uderzenia gorąca są okropne. Dziś jednak trochę śluzu jest, temperatura jednak dalej 37,1. Czekam i czekam na ten @ bo mam serdecznie dość. A jak u Was, tych starających ale i tych w ciąży? :) :)
 
U mnie dziś 27 dc. Mięśnie bolą jeszcze bardziej, jakby mnie rozkładała grypa. Ale dalej jej nie ma, ani kataru, ani kaszlu. @ za dwa dni. Podbrzusze pobolewa, jakby takie przelewanie. Uderzenia gorąca są okropne. Dziś jednak trochę śluzu jest, temperatura jednak dalej 37,1. Czekam i czekam na ten @ bo mam serdecznie dość. A jak u Was, tych starających ale i tych w ciąży? :) :)

Moze u Ciebie to zwiastun 2 kreseczek?
U mnie bole podbrzusza i rozowe plamoenie na wkladce wiec @ tuz tuz.. a tak siedze w pracy i wyczekuje 18 bobwtedy znikam do domku :-)
 
Dziewczyny miałyście kiedyś plamienia po pobraniu cytologii? Wczoraj byłam u ginekologa a dziś delikatnie plamie. Do okresu jeszcze 6 dni
 
Dziewczyny..dziś 25 dc, przy cyklach 27dniowych, oczywiście jak sandardowa staraczka nie wytrzymałam i zrobiłam test..przebija sie delikatnie kreseczka, ale jest za wczesnie jeszcze, tym bardziej, że już jedną bichemiczną miałam;/ Czy któraś może zrobiła wczesniej i była to faktycznie zdrowa ciąża?
 
reklama
Dziewczyny..dziś 25 dc, przy cyklach 27dniowych, oczywiście jak sandardowa staraczka nie wytrzymałam i zrobiłam test..przebija sie delikatnie kreseczka, ale jest za wczesnie jeszcze, tym bardziej, że już jedną bichemiczną miałam;/ Czy któraś może zrobiła wczesniej i była to faktycznie zdrowa ciąża?
cichutko gratuluję, ale może lepiej poczekać do dnia @ a później ginekolog? :)
 
Do góry