reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

@Dwa+Trzy hmm... tez moj progesteron jest prawie 0... Ale juz prawie rok go nie badalam.. Jak lekarka zobaczyla ze progesteron prawie u mnie nie wystepuje to wdrozyla mi ten Duphaston..Mysle ze najlepiej zrobic test i to chyba ten z krwi na nastepny dzien po odstawieniu Duphastonu ..Chyba ze sie myle..

A co do okresu po Dupku to ostatnio mialam nawet po tygodniu od odstawienia.. wiec na @ sobie poczekam pewnie i teraz
 
reklama
@Dwa+Trzy hmm... tez moj progesteron jest prawie 0... Ale juz prawie rok go nie badalam.. Jak lekarka zobaczyla ze progesteron prawie u mnie nie wystepuje to wdrozyla mi ten Duphaston..Mysle ze najlepiej zrobic test i to chyba ten z krwi na nastepny dzien po odstawieniu Duphastonu ..Chyba ze sie myle..

A co do okresu po Dupku to ostatnio mialam nawet po tygodniu od odstawienia.. wiec na @ sobie poczekam pewnie i teraz
Dziewczyny nasuwa mi się takie pytanie wręcz boję się, że coś nie tak [emoji85] większość z Was ma krwawienia przy dupku, dostaje odrazu po zakończeniu @ a ja np 5 dni i normalnie wtedy wg apki powinien ten okres byc..
 
Prolaktyna i progesteron zawsze wychodził w normie, o monitoringu tez myślałam, chociaż wydaje mi sie ze czuje kiedy jest owulacja, 2m temu jak byłam u gin to byłam dzień po owulacji wg mojego „czucia” co potwierdziła
Hm no mi właśnie pomógł monitoring +zastrzyk w tym miesiącu trochę wcześniej podany.
Ja tez czułam owulacja tylko wychodzi na to że moje pęcherzyki przerastaly i pękały a co za tym idzie były niewartościowe
 
Nie mamy terminu, czekam na @ która ma być koło 8 grudnia i mam od razu zgłosić się do lekarza po skierowanie na potrzebne badania. Dopiero jak będę mieć wszystko to zaczynamy aczkolwiek wydaje mi się że jeszcze w grudniu podejdziemy do pierwszego IUI
 
reklama
Jeszcze raz serdecznie gratuluję Wam dwóch kresek! :)
Mam za to pytanie z innej beczki, ponieważ u mnie dalej nic zdecydowałam się na tatuaż, będę robiła go jutro za to owulacja zgodnie z kalendarzem ma mieć miejsce trzy dni po sesji czy to jest jakieś przeciwwskazanie aby odpuścić sobie starania w tym miesiącu? Wiem, że w ciąży robienie tatuażu jest niedopuszczalne, ale czy podczas intensywnych starań również?
 
Do góry