reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Hej! Dziekuję,ze pytasz. Nie miałam za bardzo kiedy się tu pojawic, bo dopadło mnie przeziębienie. Wszystko ok :) jeden pęcherzyk ciążowy jednak się wchlonal i pozostała ciąża pojedyncza, dzieciątko się rozwija, na ostatniej wizycie w piątek biło już serduszko. Ogólnie czuję się dobrze (prócz przeziębienia). Nie mam jakiś uporczywych objawów. Czasem mnie zemdli, trochę bolą piersi i to w sumie tyle :) A Ty jak tam? Staram się Was czytać, ale ciężko tyle stron nadrobić. Pozdrawiam Was kochane i trzymam mocno kciuki za owocne starania.
Jesli samopoczucie dobre to super. Szkoda jednak tego drugiego pecherzyka ;) ale widocznie tak mialo byc. Ciesze sie, ze wszystko przebiega prawidlowo. Sama nie moge sie doczekac w przyszlosci dzwieku bicia serduszka wlasnego dziecka.. o ile sie doczekam ;) u mnie psychicznie jest duzo lepiej. Mozna powiedziec ze jest dobrze. Ten cykl raczej nieudany, bo wszystko mi sie rozregulowalo. Oby nastepny byl szalony :))
 
reklama
Witam Was w 26 dc. Trochę straciłam nadzieję bo już zrobiło się bardzo sucho. No i spadła temperatura. Ktoś tu pisal, że grudzień będzie miesiącem wina, dołączam do klubu! :) :D czekam 3 dni i małpa. A jak u Was?
 
Witam Was poniedziałkowo 8-)
Wczoraj wziete ostatnie tabletki Duphastonu i oczekuje teraz na @. Bedzie na 100% bo czuje juz bol jajników :-)

Jak tam Wasze samopoczucie?? Mi cos sennie, pogoda do kitu i pewnie stad chce mi sie spac ...
Ja również czekam na okres po duphastonie :) będę pisać jak tylko @ się pojawi. Mam nadzieję, że grudzień będzie szczęśliwym miesiącem dla nas :)
 
reklama
Do góry