reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Witam się w 26dc :)
To moje pierwsze dwie kreski w życiu:)
Ciężko jest mi się cieszyć, bo boje się, ze to może jakiś wadliwy test, a innego akurat nie mam pod ręka. A na betę chyba dopiero w poniedziałek..
Super gratulacje
Ja mam 5 grudnia i to będzie 5t6d, czy to aby nie za wcześnie? Idziemy podobnym tajmingiem, pjona 🤩 nie jestem z tych panikujących, spokojnie poczekam do wizyty, tylko coś objawy mi się nasilają i od rana mam okrutne mdłości i ślinotok. Ale w sumie mdłości miałam wczoraj cały dzień, a już po jedzeniu.. petarda 🤷‍♀️
ja nie mam żadnych objawów - nie wiem czy to dobrze czy złe
 
@Różamama a objawy to chyba kwestia bardzo indywidualna nie? Moja koleżanka z bliźniakami długo nie szła na L4 bo objawy nie dawały jej wcale w kość, a koleżanka z córcią uciekła od razu, widać po niej było że ciąża od samego początku daje jej w kość 🤔
 
@Różamama a objawy to chyba kwestia bardzo indywidualna nie? Moja koleżanka z bliźniakami długo nie szła na L4 bo objawy nie dawały jej wcale w kość, a koleżanka z córcią uciekła od razu, widać po niej było że ciąża od samego początku daje jej w kość 🤔
Tak kwestia indywidualna i kwestia ciąży. Każda ciąża inna. W pierwszej mogłam góry przenosić a w drugiej cały czas sikałam i tak do samego porodu . Teraz nic nie czuje . Cycki miękkie , brzuch nie boli. Dobrze ze ta beta mi wyszła ok 😂
 
Tak kwestia indywidualna i kwestia ciąży. Każda ciąża inna. W pierwszej mogłam góry przenosić a w drugiej cały czas sikałam i tak do samego porodu . Teraz nic nie czuje . Cycki miękkie , brzuch nie boli. Dobrze ze ta beta mi wyszła ok 😂
TO NIE miałaś żadnych objawów?? Kurczę skąd wiedziałaś że jesteś w ciąży?
 
reklama
Do góry